Середа, 24-04-2024, 10:56

300

Неділя, 10 липня 2011 року, 14:00, с. Хоросниця

«Авангард» (Хоросниця) – «Нива»(Арламівська Воля) - 4:1

Злий жарт зіграла самовпевненість гравців Ниви перед матчем з Хоросницею. Явна недооцінка суперника та занадто велика впевненість у своїх силах привели до розгромної поразки нашої команди. Іншим поясненням такого провалу є відсутність двох гравців основного складу команди – Груника А. та Лучечка М. Але це не виправдання, команда зазнала нищівної поразки і в цьому винні безперечно всі.

Приїхавши у Хоросницю, ми вже за традицією потрапляємо під нещадне пекуче сонце, важко в таких умовах просто сидіти й вболівати, вже не кажучи про те, що гравцям треба виходити на поле і грати футбол. Якщо говорити про недооцінку суперника, то можна відмітити й те, що у минулому турі з Мостиськами-2, з боку теж відчувалась деяка розслабленість гравців Ниви, але тоді ми змогли зрівняти рахунок та виграти цей матч. Цієї неділі все було по-іншому.

Такий початок гри, як було  цього разу, не побажає своїй команді жоден вболівальник, адже станом на восьму хвилину гри ми поступались з рахунком 2:0. Перший голо суперники забили на 4-ій хвилині. Після невдалої гри захисників, нападаючий Хоросниці опинився з м’ячем буквально на відстані одного метра до воріт, і не схибив. Другий м’яч теж вийшов досить кумедним та дуже неприємним для нас. Суперники розвинули атаку, і знову добивали нашого голкіпера з кількох метрів.  Програючи з різницею в два м’ячі, кожен гравець зрозумів, що це вже не жарти. В двох попередніх матчах Ниви, ми поступались з рахунком 1:0, але зуміли виграти обидві зустрічі. Тут вже 2:0 і тільки восьма хвилина…

Далі все ніби стабілізувалось, і вболівальники Ниви просто вимагали відповіді на пропущені голи. Гравці так і неслись на ворота суперників, але нам знову не щастило. І знову стара проблема з реалізацією нагадала про себе. Вже створили гольові моменти, та й воротар суперників був далеко не найсильніший, а все ніяк не могли забити. Багато було беззмістовних передач вперед, коли воротар виходив на м’яч і забирав його. Згадати тільки декілька найяскравіших стовідсоткових моментів. По-перше: коли Баличик не зміг переправити м’яч у практично пусті ворота, після грубої помилки воротаря. По-друге: трішки везіння не вистарчило Квику, коли той пробивав з-за меж штрафної, і м’яч торкнувшись штанги вилетів за межі поля. По-третє: як Смола пробивав штрафний з своєї половини поля, і м’яч летів просто під перекладину, і якимсь дивом воротар Хоросниці переправив круглого на кутовий.  Таких моментів було чимало в матчі, але якесь невезіння не давало можливості нам забити такий бажаний гол. Тим часом суперник виграючи з різницею у два м’ячі ще у першому таймі відверто затягував час, після виходу м’яча за бокову лінію.

В перериві Нива зробила висновки після гольових помилок в першому таймі, та здавалось би вийде на другий тайм і відразу як мінімум заб’є один м’яч для надії на здобуття очок у цій зустрічі. Та сталось щось просто непередбачене. Вже на 47-ій хвилині суперники заробили право на виконання кутового удару, після подачі один з гравців Хоросниці пробив прямо в кут, і Карпа не зміг врятувати команду від пропущеного голу. Початок другого тайму і вже 3:0 – таке вже відіграти важко. Тут вже й бажання згасло, а забити три м’ячі в матчі, коли суперник просто відійшов в захист, затягує час та дійсно добре захищається – було практично неможливо. Та ще й рефері – Базиляк, який в ніколи не може розібратись що робиться на полі, а на полі і бійка, і груба гра, і нецензурні вигуки, як в сторону футболістів, так і в сторону арбітра і навіть до вболівальників.  На 54-ій хвилині прекрасну нагоду скоротити відставання в рахунку змарнував Квик, який головою перекидував воротаря, і не зміг його обіграти, воротар забрав м’яч в руки. Потім ми знову намагались забивати, потрібно було скорочувати відставання в рахунку, але нам не щастило. На 68-ій хвилині ми стали свідками грубої неспортивної поведінки гравця Хоросниці. Все відбувалось наступним чином, Груник борючись за м’яч в повітрі, головою вдарив в голову  гравцю Хоросниці – це було дещо грубо, і арбітр збирався витягувати жовту карточку, та тут постраждалий гравець несподівано для всіх, вдарив нашого гравця рукою по голові ззаду. Така поведінка без сумніву заслуговує на вилучення та пропуск не однієї гри. Після того, такий інцидент ледь не переріс у бійку між гравцями та вболівальниками обох команд. Арбітр все ж показав червону карточку порушнику, і ми залишились грати у більшості.

Після всіх цих моментів, нам вдавалось частіше атакувати ворота суперників, та забити все ж не могли. Єдиний гол для команди «НИВА» в цій грі забив Баличик Міша, який вийшов на побачення з воротарем, і на наше щастя не схибив, пробивши влучно по воротах, але це всього лише 3:1. Потрібно було забивати ще два м’ячі. Та ми не це не спромоглися. Футболісти виглядали надто втомленими, адже гра була дійсно виснажливою, та жорсткою. Практично кожні три хвилини лунав свисток арбітра про порушення правил однією чи іншою командою. І багато з таких порушень заслуговували на гірчичник, та арбітр завжди обмежувався усним попередженням.

Кінцевий рахунок гри встановили наші суперники. На останній хвилині основного часу, груба помилка захисту нашої команди привела до виходу віч-на-віч двох гравців Хоросниці, які просто розстріляли нашого воротаря, встановивши таким чином розгромний для нас рахунок матчу – 4:1.

Отже, ми програли вперше цього сезону в чемпіонаті. Та якщо ми мали програвати, то не так боляче і жорстоко – з таким розгромним рахунком. Але це футбол, і команді потрібно думати про наступні матчі, та робити висновки по помилках минулих матчів, зокрема цієї гри. Так, це неприємно програвати, та адміністрація сайту все ж підтримує команду та бажає їй з впевненістю та спортивною злістю вийти в наступному турі проти команди з Мостиськ та виграти цей над принциповий матч. Тож удачі тобі, Ниво!

Андрій Горбатий

для команди НИВА, 10.07.2011року

Прев‘ю: Наступний суперник Ниви у чемпіонаті, добре відома нам  команда з сусіднього села - Хоросниця. В цьому поєдинку, головним завданням для Ниви буде здобути три очки, тобто виграти цей матч. Адже, суперник далеко не найсильніший, а тому є всі можливості виграти гру.

Востаннє команди зустрічались ще у чемпіонаті 2009-го. Де в першому колі ми грали вдома, і здобули переконливу перемогу з рахунком 4:2. З розгромним рахунком завершився і матч другого кола – 3:0 для нашої команди вже на виїзді. Тоді всі три голи були забитими ще у першому таймі і таким чином було забезпечено перевагу до кінця гри.

Що можна сказати про суперника: команда молода, як і в попередніх матчах буде грати у швидкий футбол. Та думаю нам вдасться зламати гру суперників, і забити першими – це дуже важливо для Ниви. Коли ми забиваємо один м’яч, то забити наступні – це вже не проблема.

Велике турнірне значення має цей матч Хоросниця – Арламівська Воля. Для суперників важливо здобути очки, щоб відірватись від команди з Соколі та піднятись на п’яту сходинку. Ну а для Ниви – це насамперед боротьба за верхівку в турнірній таблиці. Знову ж здобуті очки можуть змінити розташування команд в таблиці. Так що мотивація на матч присутня. Варто додати й той факт, що граємо з сусідами, а це ще більше додає стимулу на гру. Тож адміністрація сайту бажає команді перемоги у наступний грі чемпіонату.