П`ятниця, 19-04-2024, 19:35

300

Неділя, 3 липня 2011, 14:00, Мостиська-2

Мостиська-2 – ФК «НИВА» - 1:4

Вчора, 3 липня, в районі проходив черговий тур змагань по футболу. В Прем‘єр-лізі це вже сьомий тур. І команда «НИВА» вже вкотре не знає смаку поразки, а потроху рухається до вершини турнірної таблиці. Саме так – це вже п’ята поспіль перемога команди, і чергова в Прем‘єр-лізі, бо тут ми ще не програвали.

Але цього разу все було не так вже легко й просто, як мало б бути. Здавалось би суперник не дуже сильний, можливо це й зіграло свою роль коли програючи ми зуміли вирватись вперед і здобути перемогу. Як вже зазначалось, цей тур може змінити розташування сил у турнірній таблиці. Адже розриви незначні, і «НИВА» прагнула отримати в цьому матчі 3 очки і піднятись вище серед команд Прем‘єр-ліги. Початок матчу для нашої команди як завжди виглядає дуже вдалим. Ми проводимо численні атаки на ворота суперників, загострюючи їх гольовими моментами. І вже за звичним сценарієм проходить перший тайм, а точніше, з нулями на табло, з невикористаними 100% моментами, і з бажанням забити в таймі другому. Тепер про все по-порядку.

На перших хвилинах проводимо небезпечну атаку, коли Бабин б‘є з розвороту над перекладиною. Потім найнебезпечніший момент першого тайму, коли Смола І. скидає висотою на Баличика,і той сильним ударом з льоту відправляє м’яч в кільком сантиметрах від верхньої дев‘ятки. Якби в цьому моменті Баличик попав по воротах, то голкіпер залишився б без шансів на успіх. Та не вийшло. Загалом перший тайм запам’ятався втратою м’яча на половині суперника, тобто переграванням з боку багатьох гравців Ниви. Розвиваючи хорошу атаку, ми завжди або втрачали м’яч в її розіграші, або пробивали сильно над перекладиною. Точних ударів по воротах в першому таймі майже не було, якщо не рахувати декілька несильних ударів, або скоріш пасів на випередження, коли м’яч опинявся в руках голкіпера. Також варто відзначити кутові удари, коли Сороковий подавав на Мирона,і той головою ніяк не міг влучно пробити по воротах, а  можливості на взяття воріт були ще й які.

Не можна не відзначити некоректність суддівства в цьому матчі. В декількох епізодах, арбітр просто використовував свою суб’єктивну думку до тої чи іншої команди. А такі дії арбітра вивели невдоволення вболівальників,які в свою чергу засипали його нецензурними вигуками. І винен в цьому суддя, який не в змозі контролювати гру, внаслідок чого неконтрольованими стають вболівальники. А тут нічого не вдієш, адже такими діями людей керує феномен натовпу.

Другий тайм вийшов набагато цікавішим і нервуючим ніж перша половина гри. Тільки почалась гра, а вже  через три хвилини ми розводили м’яч в центрі поля після пропущеного голу. Все вийшло дуже кумедно. Суперники заробили право на виконання штрафного удару, але десь в центрі поля. Після подачі, м’яч летів просто в воротарську, де Карпа вигукнув що забирає його, в той же час і Смола І. біжить на м’яч, і дає зрозуміти, що він його відіб’є, а вийшло так, що ні Карпа ні Смола м’яча не взяли, і він полетів собі у ворота. Насправді було неприємно пропускати такий м’яч. Та згадайте Мокряни тиждень тому, така ж ситуація: атакуємо ми, а забивають нам. Та це ще не кінець. Суперник не жарти розізлив нашу команду, після пропущеного голу ми немов понеслися на ворота Мостиськ-2. Вже через 7 хвилин після пропущеного м’яча, ми зрівнюємо рахунок. Робить це Смола І. після подачі з кутового, воротар відбив м’яч за лінію штрафної прямо на ногу Смолі, і той обробивши його пробив сильно в площину воріт, м’яч без перешкод залетів у сітку воріт. Після цього голу всі відразу зрозуміли – буде повторення Мокрян. За нічийного рахунку ми знову і знову штормили ворота суперників, щоб забити та виграти цей матч.

Другий гол вийшов аналогічною копією до першого. Знову Смола І. опинився на тому ж місці після подачі кутового, а м’яч знову відскочив прямо до його ніг. Де він таким ж ударом як і вперше вразив ворота Мостиськ-2, це вже 2:1 в нашу користь. Таким чином Смола ніби реабілітувався після пропущеного командою голу. За такого рахунку, ми вже зрозуміли що перемога наша, і в суперника залишається дуже мало шансів на здобуття очок в цьому матчі. Гра дещо стабілізувалась, і вже захисту нашої команди довелось трохи попрацювати. Хорошу гру продемонстрували захисники, які не давали можливості суперникам розвивати свої контратаки, коли більшість наших гравців знаходилась на половині поля суперників.  Рахунок 2:1 тримався досить довго, під кінець матчу було проведено ряд замін, що дало можливість збадьорити гру свіжими силами. На 85-ій хвилині гол красень забиває Груник А., який метрів з 30 пробив по воротам, і м’яч від перекладини перетнув лінію воріт. Це було ефектно. Подібним ударом відзначився і Смола І., який з подібної відстані пробив, але м’яч від перекладини відбився вже не у воротах. А міг бути ще один гол близнюк. Через декілька хвилин ми отримали право на штрафний удар з чималої відстані до воріт, і Смолові не хватило кількох сантиметрів, щоб м’яч влетів у ворота, а так над перекладиною. На 89-ій хвилині матчу спрацювала одна з замін команди, Тлумак А. протягнувши м’яч лівим флангом, красиво накинув ближню стійку, де знаходився Сороковий, і той головою забив четвертий і останній гол в цій зустрічі. Арбітр матчу добавив 3 хвилини до основного часу, і ми знову мали шанси забити ще. Коли Сороковий подавав на Смолу І., який пробив головою прямо в руки голкіперу. Багато моментів в цій зустрічі мав капітан команди – Бабин, якому фортуна в цей день так і не посміхнулась, він не зміг забити. Та в загальному результат хороший. 4:1 на виїзді, програючи 1:0 це тріумф.

Отже, команда «НИВА» здобула чергову важливу перемогу. Чому важливу? – тому що зараз в турнірній таблиці ведеться боротьба за першу сходинку, і боротьба напружена, бо різниця в очках дуже незначна. Перед цим матчем ми посідали четверту сходинку, а зараз ділимо третє місце з командою  Мокряни. Попереду важливі матчі в першому колі з Хоросницею на виїзді, та з Мостиськами вдома. Зараз вкрай важливо здобути перемогу в цих зустрічах, щоб забезпечити собі високе місце в таблиці очок після першого кола змагань.

Адміністрація сайту вітає команду «НИВА» з черговою перемогою та бажає подальших успіхів в сезоні.