Прем‘єр-ліга. 9 ТУР (завершення першого кола)

Неділя, 17 липня 2011 року, 14:00, с .Арламівська Воля

НАДПРИНЦИПОВА ЗУСТРІЧ ДЛЯ «НИВИ»

ФК «НИВА» (Арламівська Воля) – ФК «Скала» (Мостиська)

Прикрою поразкою завершився матч останнього туру першого кола Прем‘єр-ліги для команди «НИВА». Виграючи з рахунком 1:0 ми так і не змогли втримати перевагу, а натомість пропустили двічі і програли цю важливу зустріч.

Як вже зазначалось напередодні самої гри, Мостиська – суперник принциповий, і потрібно було вигравати цей матч. На початку матчу все йшло ніби за сценарієм команди Нива. На перших хвилинах заробляємо право на одинадцятиметровий удар, після того як Михальчук обробив м’яч і пробивши по воротах, м’яч влучив в руку захиснику Скали – це пенальті. Михальчук сам підійшов до м’яча, і практично без шансів пробив у лівий верхній кут воріт, воротар напрямок м’яча вгадав, але не зміг його дістати – це 1:0. Ми відкрили рахунок в матчі вже на 5-ій хвилині. Забивши гол, довелось відійти в захист і відбивати атаки суперників. Дуже хороші нагоди мали Мостиська, щоб зрівняти рахунок, та й навіть вийти вперед у цій зустрічі. Пригадуєш тільки, як на 19-ій хвилині м’яч попав в штангу після удару головою, а ще через декілька хвилин перекладина рятувала нашу команду від пропущеного голу. Команді з Мостиськ вдавалось організовувати досить небезпечні атаки на наші ворота, та захист Ниви справлявся з ними, і не дозволив суперникам зрівняти рахунок.  Небагато серйозних моментів було й у наших гравців в першій половині гри. Більшість ударів по воротах суперника були невдалими, оскільки воротар впевнено забирав м’яч. Врахувавши той факт, що цю гру ми грали без чотирьох гравців основного складу, то можна вважати першу половину гри зіграно на досить високому рівні, звичайно ж були провали в захисті, та суперники забити не змогли.

Зовсім по-іншому розвивався сценарій гри у таймі другому. Тут свою підтримку гостям запропонував арбітр матчу. Не минуло й десять хвилин від початку другої половини гри, як суперники зрівняли рахунок. Та там все було не до кінця по правилах. В процесі атаки суперників на наші ворота, м’яч вийшов за лінію поля на відстань до 1 метра, арбітр гри не зупинив, і суперники скориставшись паузою, яка виникла, продовжили атаку, і забили гол. Така поведінка арбітра звичайно ж обурила гравців Ниви, які відразу ж кинулись до бокового судді з апеляціями відмінити взяття воріт. При чому боковий суддя сказав, що не бачив того, коли м’яч вийшов за лінію поля. Він цього й не міг побачити, адже знаходився на даний момент метрів з 15 від бокового прапорця. Така непрофесійність суддів призвела до такого не за правилами забитого голу.

Після цього на футбольному полі виникла невеличка пауза, оскільки гравці Ниви апелювали з таким рішенням і вимагали відмінити гол, та головний суддя зарахував взяття воріт. Пропустивши м’яч, Нива почала діяти рішуче і частіше створювати небезпечні моменти біля воріт суперників. Хорошу нагоду знову вийти вперед в матчі мала команда Нива, коли заробила право виконати небезпечний штрафний удар, практично з лінії карної зони. Пробивати пішов Сороковий, і після його удару, м’яч рикошетом від стінки пройшов повз зі штангою, а не вистачило кілька сантиметрів. Далі гра була рівною, забити могли і гравці Скали, і Ниви. Переможний гол у ворота Карпи суперники забили на 83-ій хвилині гри, коли після сильного удару здалеку, м’яч відбився від штанги, де на добиванні зіграв нападник Мостиськ. Ось таким чином суперники змогли забити потрібні їм два м’ячі, і вкотре не без допомоги арбітра виграти цей матч.

Отже, програвши в останньому турі першого кола, ми збережемо за собою четверту сходинку, але відставання від лідерів – зросте. Такі неочікувані дві поразки підряд, психологічно вплинули на команду на її гравців. Попереду чвертьфінальні матчі Кубка Незалежності, і суперник, якого ми обов’язково повинні проходити, і рухатись до чемпіонського кінця. Тому підтримуймо команду в хвилини поразок, адже після них підуть лише перемоги та тріумфи.

Андрій Горбатий,

для команди «НИВА», 17 липня 2011року

Адміністрація дякує за активність на сайті, та закликає постійно відвідувати сайт, адже сезон лише доходить до екватора, попереду ще багато нового та цікавого, на відвідувачів сайту чекають приємні сюрпризи.

Прев‘ю: Цієї неділі команда «НИВА» знову зустрінеться з суперником, від якого за останні роки ще жодного разу не вигравала. Це єдина команда району, якій за останні три сезони ми тільки програвали. Але це не означає, що у всіх цих матчах ми були слабшими за грою, просто в одних матчах суперникам допомагав арбітр, в інших – ми пропускали один м’яч, і не могли зрівняти, показуючи таким чином кращу гру. Та якби там не було, на цей матч ми налаштовані по-бойовому – лише взяти три очки. $CUT$

До вашої уваги невеличка історія зустрічей «НИВИ» та «СКАЛИ»

31 травня 2009: Скала – Нива - 2:1

Після першого тайму вигравали з рахунком 0:1. Але в другому таймі суддя за 10хв. до закінчення матчу назначив вільний удар з лінії воротарського майданчика, яким господарі матчу скористались, а на останніх хвилинах їм вдалось забити ще один м’яч – от така прикра поразка.

6 вересня 2009: Нива – Скала – 2:3

І знову нам не хватило трішки везіння для того, щоб виграти цей матч.

30 травня 2010: Нива – Скала – 0:1

В цьому матчі ми весь час домінували на полі, контролювали гру, та пропустили одну контратаку суперників і після цього не змогли відігратись.

25 липня 2010: Скала – Нива – 3:0

Звіт з цього матчу:

Як і в першому колі, протистояння між цими командами завершилось перемогою «Скали». Такий результат в цьому матчі можна було й передбачити, бо наша команда грала напіврезервним складом. З різних причин декілька основних гравців команди не могли бути на футболі.   В першому таймі «НИВА» виглядала досить непогано, було навіть декілька моментів відкрити рахунок. Зокрема А. Груник красиво пробивав по воротах, але м’яч влучив в перекладину. Також Смола, виконуючи штрафні удари, декілька разів мав забивати, та м’яч пролітав поруч з дальньою стійкою воріт. Неможливо не відмітити красиву гру в захисті Квика Івана, який досить часто просто рятував ворота від пропущеного гола. Та й взагалі захист нашої команди, цього разу, дуже добре справлявся з атаками суперників.  Після перерви команда НИВА виглядала трохи розслабленою, суперники просто навалювались на наші ворота, але знову ж красива гра захисту не дозволила м‘ячу влетіти в ворота. В середині другого тайму арбітр матчу зробив щось, незрозуміле нікому. Гравець команди суперників, на швидкості, програючи боротьбу Грунику В., сильно штовхає його рукою по обличчю, той падає. Арбітр матчу вилучає гравця «Скали», який так нагло збив нашого гравця, і одночасно показує червону картку і нашому футболісту, питання: за що??? – він після удару лежав на газоні, з його боку жодної реакції в сторону арбітра чи гравця не було, а тут тобі вилучення. Такі дії арбітра обурили наших гравців, але тут нічого не зробиш. Після цього наша команда відчула психологічний тиск з боку арбітра, який зрозуміло вже підсуджував господарям. Якраз цей епізод і став ключовим в матчі, тому що після цього й посипались голи в наші ворота, починаючи з 75-ої хвилини. Тлумак А. міг врятувати команду, якби реалізував вихід віч-на-віч, коли рахунок був 1:0, але воротар суперників виручив свою команду. Так все й закінчилось, обурення гравців щодо суддівства. І програш якого могло б й не бути. Після фінального свистка, на стадіоні можна було почути як скандували вболівальники ФК «НИВА» : «ГАНЬБА ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ ЗА ТАКИХ СУДДІВ».

19 вересня 2010: Скала – Нива – 2:0.

І знову програш..

Отже, як ми бачимо, за останні три сезони в матчах між цими командами були лише перемоги Мостиськ. Та цього сезону ми налаштовані зламати цю без виграшну серію проти Скали. Особливо в недільному матчі ми маємо хороші шанси, адже на даний момент команда просто обов’язково мусить перемагати у наступних матчах, бо боротьба в турнірній таблиці дуже загострюється, і нам вкрай потрібна перемога. Тому підтримаймо команду в цій над принциповому та важливому для нас матчі Прем‘єр-ліги.