Субота, 20-04-2024, 08:56

300

Неділя, 7 серпня 2011 рок , 14:00, село Арламівська Воля

ФК «НИВА» - Мостиська-2  - 3:2

Чергову перемогу святкувала наша команда, перемога не проста, але все ж три очки здобуті, а це найголовніше. Граючи без основного воротаря та ще двох гравців центральною лінії, Нива зуміла дотиснути суперників і здобути виграш в цьому матчі.

Настрій команди на гру був особливим, бо гравці та представники Ниви розуміють важливість кожного очка здобутого в наступних матчах. Ситуація в турнірній таблиці дуже слизька. Одна перемога може змістити тебе вверх, а поразка – відкинути в кінець турнірної таблиці. Тому ми очікували лише виграшу.

Надзвичайно цікавим на голи виявився початок матчу. За дев‘ять стартових хвилин ми побачили вже три м’ячі у воротах обох команд. Такого старту звичайно ж не очікували. Після того, як арбітр дав свисток про початок матчу, Нива скористалась першою можливістю в матчі, щоб відкрити рахунок. Всю справу зробив капітан команди Бабин. Він грамотно розібрався з двома захисниками, і вийшовши на ударну позицію – вразив ворота, пробивши в дальній від себе кут воріт. Воротар не зміг зреагувати на цей удар, і таким чином – 1:0. Після цього суперники розвели м’яч в центрі поля, і відразу ж допустились помилки в центрі поля. Наші нападники підхопили м’яч, і вже розвивали свою атаку. Після невдало вибитого м’яча з меж карного майданчика суперників, Бабин відкинув круглого собі на ногу, і пробив в лівий від воротаря кут, останній знову без шансів – 2:0. Ось так, за п’ять стартових хвилин ми вже виграємо з різницею у два м’ячі. Просто феноменальний початок матчу. Та після цього, помилка спочатку захисників, а потім воротаря приносить суперникам гол у відповідь. Невпевнено в цьому епізоді зіграв голкіпер нашої команди, який не до кінця зіграв на виході, і нападник суперників зміг перекинути м’яч через нього, і таким чином вразити ворота – 2:1.

Дуже активний початок гри замінила більш спокійна гра у другій половині першого тайму. Суперників, від ганебно пропущених м’ячів рятував новий воротар, який вийшов на заміну відразу ж після пропущених двох голів на початку гри.  На 35-ій хвилині гри забивати мав Баличик, якому після подачі з кутового трішки не хватило влучності, щоб головою відправити круглого у ворота. Через дві хвилини прекрасним ударом відзначився Сороковий, він теж гарно пробивав з-за меж штрафного майданчика, та м’яч пролетів в кількох сантиметрах від штанги. Перша половина гри так і завершилась, Нива продовжувала контроль м’яча, і це дозволяло спокійно розігрувати непогані комбінації біля воріт Мостиськ-2, але забити не вдавалось.

Після перерви, нам знову на третій хвилині вдалось забити гол у ворота суперників. Цього разу відзначився Лучечко Мирон, який в падінні метрів одинадцять до воріт пробив низом, і м’яч влетів у ворота. Забивши гол, ми почали грати більш впевненіше, і створювати ще більше проблем для захисників Мостиськ-2. На 52-ій хвилині гри, Груник Андрій заробив право виконати небезпечний штрафний удар, але пробив дещо незграбно – м’яч влучив у стінку. Декілька непоганих моментів забити у другому таймі мав Баличик. Один з таких моментів, коли на відстані кількох метрів до воріт пробив значно вище, а міг би бути непоганий гол. Гірчичником відзначився Бабин, який в одному з епізодів грубо звернувся в сторону арбітра, за що у відповідь побачив перед собою жовту карточку.

Гра набула іншого значення, коли на 66-ій хвилині суперники скоротили відставання в рахунку до мінімуму. Нива розуміла важливість останніх хвилин в матчі, бо не хотіли повторення домашньої гри проти Золоткович, коли виграючи з рахунком 3:2 ми пропустили гол на останніх хвилинах, і таким чином втратили перемогу а разом з нею і два очки. Та цього разу  ми зуміли зберегти потрібний нам рахунок в матчі. Через п’ять хвилин після забитого голу, ми грали в більшості. Другу жовту картку отримав захисник Мостиськ-2 за удар м’яча після свистка арбітра. Можливо цей факт і допоміг нам спокійно провести кінцівку гри. До кінця матчу запам’ятались ще красиві удари по воротах у виконанні Сорокового та Маїка, але воротар впевнено зіграв в цих епізодах.

Отже, за підсумками зіграних 90 + добавлених арбітром 2-ох хвилин в цьому матчі, Футбольна Команда «НИВА» святкує перемогу. Ми вітаємо всіх гравців з перемогою, та бажаємо й надалі тільки перемагати. Удачі у наступних матчах.

Андрій Горбатий

для команди «НИВА», 7 серпня 2011року

Прев’ю:  Після зіграних десяти матчів командою, ми зберігаємо за собою четверту сходинку в турнірній таблиці, та маємо ще одну гру в запасі, яка скоріш за все відбудеться під кінець чемпіонату. Приємною є для нас статистика м’ячів. Адже згідно з нею, Нива забила найбільше, і різниця забитих та пропущених м’ячів для нашої команди є найкращою серед інших команд. $CUT$

Попереду на нас чекає суперник, який посідає останнє місце у турнірній таблиці. Але не думаю, що цей факт робить наступну гру простішою для нас. Не будемо забувати, як зовсім недавно ми зіткнулись з трудністю виграти гру з цією командою, програючи 0:1. Та й враховуємо факт виходу наших суперників до півфіналу Кубка Незалежності – це теж пройдена чимала відстань. Тому настрій на гру повинен бути бойовим, і незважаючи на розташування суперника у турнірній таблиці, ми повинні ще раз довести, що не поступимось цій команді вдома, адже за останні три сезони в очних зустрічах цих команд перемогу завжди святкувала «НИВА». Тому чекаємо від команди цікавого та гольового футболу.