Субота, 20-04-2024, 02:58

300

Неділя, 4 вересня 2011, 14:00, стадіон села Арламівська Воля

ФК «НИВА» - ФК «Соколи» - 0:2

Показавши відмінну гру у першому таймі, одночасно змарнувавши безліч стовідсоткових моментів щоб забити, та випадково пропустивши на початку другої половини гри, наша команда таким чином не зуміла відігратись і поступилась в цій зустрічі з рахунком 2:0.

Знову програш, після тріумфу у Кубку Незалежності, нам так і не вдається забити, тоді коли створюється чимала кількість таких хороших моментів біля воріт суперників, але все марно, забити ніяк не можемо, і програємо, пропускаючи зовсім випадковий та не обгрунтований жодною атакою м‘ч.

На початку матчу, ми вже традиційно атакуємо, загострюємо атаки біля воріт суперників, і не забиваємо. Отож дванадцята хвилина, груба помилка захисників Соколі призводить до небезпечного удару Груника А., який блокують, м‘яч відскочив на ногу Сороковому, який з кількох метрів пробивав по пустих воротах суперників, і влучив в захисника, який в останній момент опинився у відповідному місці, та врятував свою команду від пропущеного голу. Через 6 хвилин, Сороковий змарновує ще одну реальну нагоду відкрити рахунок в матчі, коли з вигідної позиції пробиває вище над перекладиною. Таких моментів було просто багато, але нам просто не щастить, не можемо розмочити ворота Соколі. Ще одну, таку ж реальну нагоду забити змарнував Бабин, після того як розібрався з двома захисниками, треба було лише влучно попасти в площину воріт, що й Ваня не зміг зробити, пробивши з лівої вище воріт. Четверта стовідсоткова нагода відкрити рахунок в Ниви, і цього разу Маїк не зміг нормально обробити м‘яч після красивого пасу висотою від Сорокового, який виводить Маїка віч-на-віч з голкіпером, але той замість того щоб попасти м‘ячем у ворота, вибив його повз. Шкода, змарнувавши не тільки ті моменти, про які згадано, а й численні інші можливості забити, комнда Нива дещо втомилась, і в кінці тайму гра дещо вирівнялась. Єдиний небезпечний штрафний в цьому матчі пробивав Смола, але м‘яч пролетів значно вище над перекладиною. Ось так провела першу половину матчу команда Нива - так само, як і фінал, але в фіналі численні атаки привели до взяття воріт, тут просто не пощастило, перерив.

В другому таймі події розвивались завсім по-іншому. Нива пропустила вже на другій хвилині тайму. Прикрим рекошетом від ноги Озимка, м‘яч влетів у ворота після не дуже серйозного удару нападника Соколі. Пропущений гол змусив команду відіграватись. Соколя ж старалась грати на контратаках. На 60-ій хвилині прекрасну нагоду зрівняти рахунок втратив Груник А., який після гарного пасу з центру пройшов лівим флангом, вийшов на ударну позицію, і вже мав забивати, та м‘яч зрізався з ноги і пролетів вище над перекладиною. Команда й далі атакувала, та натомість пропустила вдруге, одну з своїх контратак викоритали суперники, і  розстрілювали нашого воротаря з кількох метрів. Отож 23-я хвилина другого тайму, і рахунок вже 2:0, на жаль не в нашу користь. Тут вже практично все було зрозумілим. Відіграти два м‘ячі вже було важко. Але ми все ж пробували. Команда зробила певні зміни в складі, зосередивши свої дії в атаці, та забити все ж не змогли. Декілька разів рятував команду від ще більше пропущених м‘ячів воротар Ниви, коли суперники перехоплювали м‘яч і розвивали свої контратаки у відповідь на тиск з боку Ниви. На останніх хвилинах гри забивати міг Квик, пройшовши по лівому флангу, він пробивав по воротах з дуже вигідної позиції, та удар вийшов не точним - вище воріт.

Отже, ФК "НИВА" вдруге поспіль зазнає поразки. Такий програш, якого могло б і не бути. Тут зіграло свою роль одне футбольне правило: не забиваєш ти, забивають тобі. Змарнувавши гарні моменти, суперники натомість скористались одним - і забили. А далі все по сценарію, ти намагаєшся відігратись, і впускаєш контратаку. Шкода, знову втрачені важливі очки в турнірній таблиці. Та надіємось те, щ наша Нива зуміє знайти в собі сили, і останні тури в чемпіонаті викластись на повну та здобути максимальну кількість очок в кожному матчі, щоб посісти якомога вище місце в цьогорічній Прем‘єр-лізі. Удачі тобі, Арламівська Ниво!!!

Андрій Горбатий

для команди "НИВА", 4 вересня 2011 року

Прев‘ю:  Наступним суперником Ниви буде команда Соколя, фіналіст Кубка Незалежності, всі це пам’ятаємо, і згадуємо тріумф тижневої давності. Прекрасно розуміємо настрій та злість команди з Соколі, а яке бажання віддати за фінал. Та не так швидко дорогі сусіди. Вже й не пам’ятаю, коли востаннє Соколя обігравала волєн в офіційних матчах. Тому налаштовані лише на перемогу. Цікавим залишається наступний факт..

Гравці команди з Соколі настільки були незадоволені подарунком від Ниви після фіналу, коли ми привезли Кубок Незалежності в їхнє село (проїздом), що обіцяли волєнам в наступному матчі відімстити за фінал, ну і зокрема за символічний подарунок. Жарти жартами, але ситуація для Ниви в турнірці просто паршива. Програвши попередній матч, ми ще більше ускладнили собі завдання на чемпіонство, та й зокрема на призові місця цьогорічної  Прем‘єр-ліги. Тому лише серйозний настрій та повна бойова готовність в наступному матчі допоможуть команді виграти та здобути важливі три пункти, які потім можуть багато вирішити при розподілі місць у турнірній таблиці.

Адміністратори традиційно зичать лише перемог! Удачі, Волєни!