Субота, 20-04-2024, 13:16

300

Товариська гра. 3.04.2011, 13:00, стадіон с. Арламівська Воля. +13 °С

З усіх команд, які мали сьогодні брати участь в товариському турнірі в с. Арламівська Воля, лише Хоросниця змогла приїхати та зіграти проти команди "НИВА".
   Перед початком матчу серед вболівальників була відчутна переконлива впевненість у своїй команді в цьому матчі. А очікували "гольового шоу". Шоу не вийшло, команда розчарувала. Якщо не враховувати останні 15 хвилин цього матчу, то весь інший час команди грали в якийсь зачарований футбол, коли гравці нашої команди віддавали пас суперникам і навпаки, таких чи інших моментів було багато.
  Розпочали гру досить впевнено, в центрі поля провели кілька красивих пасів, проте удару по воротах так і не було. Весь перший тайм команди ніби розігрівались до запеклого бою в кінці матчу. Гравці "Ниви" по воротам двічі за цю половину гри. Одного разу Квик здалеку - м‘яч ледве докотився до воротаря, а в іншому випадку Смола теж здалеку пробив прямо воротареві в руки. Решту ударів проходило над перекладиною або повз ворота. Команда відверто почала тиснути на ворота суперника лише за десять хвилин до кінця матчу, коли грали у короткий пас в центрі поля, але не команді не хватало влучних ударів в площину воріт.

Інша справа другий тайм. Тільки вийшли на поле вже забили, але суддя не зарахував взяття воріт. Вже через дві хвилини забили нам. Пройшовши по центру, гравець команди суперників пробив по воротам, і наш голкіпер не зміг справитись з цим ударом. Потім десь хвилин 10 ми намагались створити хоча б щось біля воріт суперників, але нам відверто не щастило. Згадати тільки момент, коли троє наших вийшли на побачення з голкіпером, і не змогли забити. Били по воротам, але не забивали. Та потім ми все ж добились свого. Не просто запхали м‘яч у ворота, а розігравши красиву комбінацію зрівняли рахунок. Красива передачв п‘яткою від  Сорокового на Квика вивела його на ударну позицію, той пробив під перекладину - 1:1. Ми відразу кинулись забивати ще, прогавивши контратаку суперника, яка завершилась призначенням пенальті та забитим голом. Карпа вгадав напрям удару, але удар був не під силу нашому голкіперу в цьому матчі. Не встигли розпасувати круглого в центрі поля - проводимо красиву атаку, як завершується кутовим ударом. Сороковий подає на Маїка, той красивим ударом головою відправляє м‘яч у ворота.

Як забивати, то забивати. Суперники розпасували, ми перехопили, атака, пас, удар, гол - 3:2. Відзначився цього разу Бабин. Не минуло й 5 хвилин, а ми забиваємо в четверте. Робить це Баличик, який до того багато моменів, але все ж реабілітувався. Та й команда взагалі не змогла показати такого футболу, якого від неї чекали, "тупили всі", навіть вболівальники, коли наші забивали не було чути вигуків радості, один вболівальник викрикував: "Ну де ж овації"...

Можна зробити загальний висновок щодо цього товариського матчу. Врахувавши зимовий відпочинок, команда тільки набирає форму. До старту змагань є ще час, який ми використаємо для серйозної підготовки. Тому сьогоднішня незіграність - це, я б сказав, деяка розслабленість та переоцінка своїх можливостей. Але головне, що ми старались грати у футбол, тобто в команду гру, розігрувати різні комбінації, та пробувати щось нове. Та й загальний результат порадував вболівальника. Тому команда набирає оберти і готується до наступних відповідальніших матчів. А вболівальники дякують за гру і чекають від "волєн" великих перемог у новому сезоні.