П`ятниця, 19-04-2024, 06:06

300

ВІТАЄМО ГРАВЦІВ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ "НИВА" З УСПІШНИМ СТАРТОМ В ОФІЦІЙНИХ МАТЧАХ НОВОГО СЕЗОНУ!
Заявлені команди "НИВА- 1" та "НИВА - 2" успішно виступили в першому дні змагань турніру, посівши перші місця в своїх підгрупах.

Саме сьогодні, 27 березня, стартували офіційні змагання нового сезону в районі. Розпочався Районний турнір з міні-футболу. Цього року, як і в попередні роки на турнір було заявлено велику кількість команд, десь понад 30. Наша команда «НИВА» виставила дві команди в цьому турнірі.

Команда «НИВА - 1» проводила свої матчі в селі Підгать.

Нашими суперниками були команди з сіл: Твіржа, Підгать та Соколя.
Склад команди «НИВА - 1»: Карпа Іван, Лучечко Мирон, Груник Андрій, Карпа Степан, Баличик Міша, Бабин Іван.

Перший матч: "НИВА-1" - Твіржа 9:0

Ми виглядали краще, як у фізичному плані так і у тактичному.Злагоджені дії,швидко переходили від оборони до атаки.Не дозволивши супернику створити хоча б щось.Простріли на дальню штангу,забігання,гра в стінку.Після такої гри результат повинен бути відповідним,звичайно це розгром.Отож,розпочав парад голів Баличик М.,після хорошої передачі від Карпи С.,низом ,на техніку і м‘яч у воротах. Другий гол ,після невдалих спроб захисників вибити м‘яча по далі від воріт ,на підбиранні зіграв Груник А.,пробивши потужно,не залишивши жодного шансу воротареві.За декілька хвилин до кінця першого тайму відзначився Карпа С.,точним ударом у кут воріт.Після нетривалої перерви,гра стала приваблішою,та активнішою,тому голів ми побачили більше,ніж у першій половині гри.Перші хвилини і вже простріл на дальню від Баличика М.,замкнув Бабин І.,4:0,повністю контролюєм гру.Непройшло і однієї хвилини як Бабин засмучує суперника знову,тепер після блискучої передачі від Карпи І.,через усе поле,5:0.Красиву комбінацію розіграли на фланзі Баличик та Бабин,останній вивів Груника на "побачення" з голкіпером,знову гол,рахунок міняється,6:0.Відбулась у нас заміна,вийшов на поле Лучечко М.,і одразу увійшов у ритм гри.Бабин прибравши двох захисників,кладе воротаря на лопатки,красиво,гол,це уже 7:0.Гарну комбінацію ми розіграли у центрі поля,в якій була задіяна уся команда,"покер"у активі Бабина,який просто таки розстріляв стража воріт,8:0.А крапку у цій цікавій зустрічі поставив Груник,оформивши хет-рик,після помилок захисту суперника.Результат на табло,як виявилось це була найлегша гра у турнірі.

Другий матч : "НИВА-1" - Соколя 2:1

На відмінну від першого матчу,другий був більш серйознішим та важким.Суперники демонстрували не погані дії в захисті,що було показано на рахунку.Та все ж ми пресингували більше,що дало результат.Бабин в середині першого тайму,вирвався з-під опіки захисника,і просто по більдярному поміж ніг,пробив воротаря із Соколі.Могли і пропустити у відповідь,та Карпа І.,блискуче у стрибку відбив м‘яч на кутовий.Одразу ми відповіли гострою атакою,цього разу Баличик пробивав ,та шкіряний відрикошетив на кутовий.Після розіграшу,Карпа С. чудово подав на дальню штангу,де у підкаті замкнув простріл Груник А.За дві хвилини до кінця ,ми пропускаєм гол у власні ворота,та рахунок до кінця зустрічі не змінився,2:1,друга важлива перемога.

Третій матч: НИВА-1 - Підгать 4:1

Останній,та найвідповідальніший матч,пермога давала нам шанс вийти з групи з першого місця.Було трохи важко,уже третя гра,сили уже не ті,та мотивація давала нам перевагу.Команди мінялись гострими атаками,Карпа І.,не одноразово виручав команду,і цього разу виручив.Можливо це і змінило хіт гри на нашу користь.Буквально через хвилину, Баличик з гострого кута,у ближній кут воріт відзначається голом.І почалось,Бабин технічно розібрався,пошивши в дурня захист,забиває другий.Суперники намагались щось створити,і все ж таки вони пробили Карпу І.,рухунок слизький,2:1.Ми не здавались,на одній із численних атак,після прострілу Груника,замкнув Баличик,3:1.Хет-риком відзначається Баличик,який кладе знову круглого, у нижню шістку воріт.
Лунає свистом арбітра,який сповіщає, що ми вийшли з групм з першого місця,не програвши жодного матчу,і при цьому показавши змістовну та хорошу гру!!!

Команда «НИВА - 2» грала вдома, в селі Арламівська Воля.
Склад команди
«НИВА - 2»: Ізьо Коля, Озимко Назар,Груник Василь, Харатін Олег, Маїк Тарас, Сороковий Павло.
Нашими суперниками тут були команди з сіл: Соколя, Гостинцеве та Хоросниця.
Перший матч: Хоросниця – Гостинцеве 4:0

В другому матчі дня, ми зійшлись з командою села Соколя.
Почали гру досить впевнено. Забиті три м’ячі додали команді впевненості, і команда дещо розслабилась, пропуст
ивши у відповідь два м’ячі. Перші два голи забив Сороковий, потім з пенальті відзначився Маїк. Але все ж хлопці зібрались, і відкотили супернику ще два м’ячі. По разу відзначились Озимко і Груник. Та в кінці другої п’ятнадцяти хвилинки ми пропустили ще один гол, отож кінцевий результат цієї зустрічі – 5:3.

Третій матч, і знову команда «НИВА» . Цього разу граємо з командою Гостинцеве.
Вигравши першу гру ми трохи «перегоріли», за швидко повірили у перемогу в підгрупі. Тому й дозволили супернику виграти старт цього матчу, забивши нам два м’ячі. Потім ми створили багато яскравих моментів, щоб забивати і зрівнювати рахунок, та не вийшло. Лише одного разу Сороковий загнав м’яч в ворота суперників, команда кинулась вперед відіграватись, а у відповідь пропустила третій гол. Отож кінцевий рахунок цієї зустрічі – 1:3 на користь суперників.
Два наступні поєдинки команда пропускала. Дуже цікавою була ситуація після 4-го матчу, коли Хоросниця поступилась Соколі з рахунком 0:3, тоді кожна з чотирьох команд мала по три очки, і всі команди зберігали шанси на вихід у наступний раунд. Нагадую, що тільки одна команда з підгрупи проходить далі.

В 5-му матчі дня Соколя поступається команді з Гостинцевого з рахунком 2:3, і це означає, що доля єдиної путівки в наступний раунд серед цих команд буде вирішуватись в останньому матчі, між командами з Арламівської Волі та Хоросниці. Нам потрібно було вигравати, в разу нічиї далі проходить Гостинцеве, а в разі поразки – Хоросниця.

Шостий матч: Арламівська Воля – Хоросниця 3:1.
Почали вдало. Відкриваємо рахунок, гол забиває Маїк, він і подумати не міг, що через 30 хвилин стане героєм команди.. Хоча на рахунок цього голу було багато суперечок з боку суперників, мовляв м’яч перетнув бокову лінію, а після цього ми забили. В другому таймі ми пропустили, супернику вдалось відновити рівновагу в зустрічі. Та відразу після цього, красивий пас Сорокового п’яткою на Маїка вивів його на побачення з голкіпером, і той свій шанс не змарнував – 2:1. Через дві хвилини Маїк забиває в третє, і робить кінцевий рахунок матчу – 3:1 на нашу користь.
Після всіх матчів ми, разом з командою Гостинцеве набираємо по 6 очок, але краща різниця забитих та пропущених м’ячів дає нам безперечне право посісти перше місце в підгрупі та вийти в наступний раунд змагань.