Неділя, 26 квітня, 14:00,

стадіон «АРЕНА ВОЛЯ» с. Арл. Воля

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ   4:1   ГУСАКІВ

БАГАТОСПОДІВАЮЧИЙ СТАРТ

Розпочався новий Чемпіонат району з футболу. В неділю, 26 квітня на Мостищині стартували змагання в футбольних лігах, розпочалась боротьба і за нові золоті медалі нового чемпіонату у Прем‘єр-лізі. Найвища ліга району цього річ представлена дев‘ятьма колективами. В першому турі Чемпіон району 2013 року – команда «Нива» Арламівська Воля приймала вдома село Гусаків.

Арламівська Воля повертається в боротьбу у великому футболі за нові результати. Минулого тижня невдалим стартом сезону наша команда припинила боротьбу за Кубок Незалежності, поступившись мінімально 2:3 команді з Бортятина, тому зараз всі надії та настрої на перемогу покладаємо на Чемпіонат району.

Завданням стояло вдало стартувати, без розкачки, яка призвела до ганебного результату в минулому сезоні, а відразу, з першого туру, красивою грою, та звісно ж, перемогою. Хлопці зробили все що від них очікувалось: подарували гарний футбол, забили 4 м‘ячі, звісно ж не залишили свої ворота сухими, і що вже звично, оформили камбек, тобто перемогли програючи по ходу зустрічі.

Розпочався Чемпіонат району в Арламівській Волі з урочистого виконання Гімну України та підняття Державного прапору над стадіоном «Арена Воля». Команди вийшли на поле і розпочався новий чемпіонат для нашої «Ниви».

Емоційно цікавий старт матчу. 20-а секунда і 100%-ий момент у Бабина, який з 5-и метрів не влучив в ворота, чим відімстили суперники, через 30 секунд відкривши рахунок в матчі. Провал в нашому центрі захисту, удар в проріз і 0:1, програємо. Потім кинулись відіграватись, чим двічі влучали у стійку, двічі у перекладину, моментів на старті матчу вистачало, а зрівняти рахунок вийшло не відразу. Гравці раз по разу наносили перспективні удари по воротах суперників, втім вони результату не дали.

Під сам кінець першої половини гри нам вдалось вирівняти рахунок у матчі. Стандартне виконання кутового, подача Сорокового у штрафний майданчик, суперники помиляються і Бабин з другої спроби зумів протиснути м‘яч у ворота – 1:1 на 45-ій хвилині матчу.

Після перерви гра Ниви сильно активізувалась. В такому матчі втрачати очки ми не мали права. Відразу посипались цікаві та гострі моменти у наших гравців. Другий гол не заставив себе довго чекати. Вже на 62-ій хвилині ми вели у рахунку. Знову подача з кутового у виконанні Сорокового, яку відмінно головою замкнув Василь Груник. Далі гра стала ще цікавішою, наші почали грати розкутіше, створювали гостріші моменти біля воріт Гусакова. Третій гол ми забили аналогічний другому. Подача з кутового від Павла, яку цього разу на дальній стійці замкнув Конюховський. Сталось це на 76-ій хвилині матчу. Вирішальний гол в грі забив Баличик, який отримав відмінний пас від того ж таки Сорокового, йому залишалось вдало підставити ногу, що він й зробив – 4:1 на 84-ій хвилині матчу.

Гарна перемога, впевнена гра, хоча існують певні труднощі в порозумінні гравців після зимового міжсезоння. Налагоджуємо гру і готуємось до наступних матчів. Вітаємо наших хлопців з перемогою  та зичимо вдалої гри і надалі. Нових перемог всім нам!

Голи: Бабин 45ʹ, Груник В. 62ʹ, Конюховський 76ʹ, Баличик 84ʹ