Неділя, 17 травня, 18:30,

стадіон с. Старява

СТАРЯВА 5:1 АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ

ПЕРША ПОРАЗКА ЧЕМПІОНАТУ, ТЕРПИМО..

Четвертий тур Прем'єр-ліги Арламівська Воля провела виїзним матчем проти команди села Старяви. Як і очікувалось, гра для нас склалась не найкращим чином, ми розгромно поступились з рахунком 1:5. Перед грою команда стикнулась з кадровими проблемами, відверто кажучи, ми ледь зуміли зібрати 11 гравців на матч.

Розпочали гру наші хлопці досить непогано. За перших стартових 10 хвилин створили два гольових моменти, реалізація яких, змінила б подальший хід матчу. Спочатку Груник А. завдає небезпечного удару в створ воріт команди суперників, а потім м'яч у ворота скеровував Гуль, але його постріл був випадково заблокований Маїком. Якраз ці моменти дуже необхідно було нам реалізувати, та не сталось. Після цього на 12-ій хвилині гри Старява отримала право виконати небезпечний штрафний удар. Блискуче виконання стандарту призвело до взяття воріт - 1:0 на користь господарів. Нива кинулась відіграватись, відповідно почала діяти відкритіше в атаці, що призвело до виникнення контратак Старяви. В одній з таких атак потужний правий фланг суперників розіграв швидкий прохід до наших воріт, що призвело до практичного розстрілу з кількох метрів нашого голкіпера, - 2:0.

Нам не залишалось іншого виходу, окрім того, щоб йти вперед і відіграватись. Йшла 28-а хвилина матчу, Маїк здійснив подачу зі штрафного, яку на дальній стійці замкнув захисник Ниви - Конюховський, відправивши м'яч головою під дальній кут воріт - 2:1. Далі гра розвивалась досить непогано для нашої команди, налагодили гру в захисті, організували центр гри, спробували завдати небезпечних атак суперникам. Всупереч цьому, ми пропустили тоетій гол під завісу  першої половини гри. На 43-ій хвилині матчу Старява організувала чергову конратаку, в якій знову розстрілювали нашого голкіпера 3:1.

По перерві нам важко було організуватись проти команди, головною ударною силою, якої, є швидкі масовані контратаки. Минуло 10 хвилин тайму, як захист Ниви в черговий раз не впорався з наступом команди суперників. Цього разу потужний удар з меж карної зони під самісіньку ліву стійку, знову без шансів на успіх для воротаря - 4:1.

Пропустивши четвертий м'яч, шансів бодай зрівняти рахунок, у нас залишилось небагато. Команда грала весь матч без замін, непросто було й далі стримувати атаки Старяви. На 70-ій хвилині матчу суперники встановили кінцевий рахунок в матчі - 5:1, - прикра, розгромна та принизлива поразка для нашої команди.

До кінця матчу в нас були напівмоменти, могли б забити другий м'яч, щоб встановити протилежно аналогічний рахунок до матчу між цими командами минулого року. Тоді наша команда красиво перемогла 5:2, а цього разу Старява віддала нам за цю поразку.

Попереду в нас не прості матчі, зіграли половину першого кола. Результат: перемога, дві нічиї і поразка. Віримо в команду, вболіваємо за наших. Перемог Вам, Воляни!

Переглядів: 596 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0