02:55
Черговий успіх Арламівської Волі

КУБОК ДРУЖБИ. МІНІ-ФУТБОЛ

ЧЕМПІОНИ РАЙОНУ ЗНОВУ ПЕРЕМОГЛИ!

Напередодні Нового року Футбольна команда «Нива» підтвердила свій високий статус Абсолютного Чемпіона футбольного району, вигравши черговий турнір, цього разу з міні-футболу.

29 грудня у приміщенні міні-футбольного залу села Соколя, проведено турнір між міні-футбольними колективами району під назвою «Кубок Дружби». Організаторами даного футбольного свята були представники команди села Соколя. Загалом в турнірі взяло участь 10 команд, які за допомогою жеребу були поділені на 2 групи.

В групі з нашою командою виступали наступні колективи, які один за одним поступались нашим Чемпіонам з наступними результатами: Соколя (7:5), Гостинцеве (13:0), Малнів (13:6), Шегині (10:3). Таким чином «Нива» впевнено виграла свою групу і вийшла у півфінал. В іншій групі між собою змагались колективи з Підгаті, Крисович, Любинь, команда «Левандівка» та молодий склад с. Соколя.

У півфіналах між собою зустрілись: Арламівська Воля – Левандівка – 4:4 пен. 2:1; Підгать – Соколя – 2:1. Як бачимо, тут нашим хлопцям було трохи складніше, але перемогу здобуто і попереду залишалось виграти вирішальний, фінальний матч, що й Чемпіони району зробили. У фіналі, в матчі проти команди Підгаті, Арламівська Воля святкувала перемогу з рахунком 4:3. І таким чином, перемога в черговому турнірі знову в руках команди з Арламівської Волі.

В складі ФК «Нива» в цьому турнірі висупали: Смола Володимир, Озимко Назар, Маїк Тарас, Груник Андрій, Конюховський Любомир та Гуль Назар. Вітаємо хлопців з прекрасною перемогою. Ми вкотре підтвердили всьому району, що у 2013 році Футбольній команді «Нива», немає рівних команд на Мостищині, в цьому році ми найкращі, і результати це підтверджують.

Переможців турніру було нагороджено Кубком, які приєднався до всіх трофеїв команди, та пам‘ятними медалями.

Отож, й далі заявляємо про те, що у році, який минає, наша команда виграла всі турніри, в яких тільки брала участь, 5 з 5-и. Вітаємо ще раз, зичимо подальших перемог команді у Новому сезоні 2014 року!