Головна » 2011 » Липень » 18 » Чвертьфінал Кубка Незалежності (Перший матч)
22:59
Чвертьфінал Кубка Незалежності (Перший матч)

Неділя, 24 липня 2011, 14:00, с. Вовчищовичі

Вовчищовичі – Арламівська Воля - 2:5

Новини: Як бачимо, команда Нива виправдала сподівання вболівальників щодо першої гри цього етапу кубка. Здобувши впевнену перемогу в цій зустрічі, Нива полегшила собі завдання щодо виходу у півфінал кубка.

Перший тайм гри завершився з рахунком 2:1 в користь гостей. Тут голи на рахунку Смоли В. та Баличика. В другій половині гри нам вдалось зламати суперника ще більше, і забити переможні для нас м’ячі. Їх на свій рахунок записали Михальчук та Бабин, який відзначився двічі у воротах суперників.

Отже, здобувши перемогу у першій грі, нам все доведеться відстояти домашню гру, та пройти до півфіналу. Ми бажаємо команді досягти високих результатів в розіграші Кубка Незалежності цього року – дійти до самого кінця з трофеєм у руках.

Прев‘ю:   Вже в котрий раз жереб зводить нас з командою цього села. Минулого сезону востаннє ми грали з Вовчищовичами в чвертьфіналі Сільського Кубка, а вже зараз зустрінемось знову у чвертьфіналі, але цього разу Кубка Незалежності.

Пригадуючи історію зустрічей цих команд, то вона виходить дуже насиченою. Оскільки у 2010-ому команди «Нива» та «Вовчищовичі» грали між собою аж п’ять разів: чотири матчі – Прем‘єр-ліга, і ще один на кубок. Взагалі то мали б зіграти ще один кубковий матч-відповіді, та суперник «віддавши нам перемогу» відмовився приймати нашу команду вдома. Зігравши всі п’ять матчів, Арламівська «Нива» в кожному з них здобувала перемогу. Давайте згадаймо як все було по-порядку.

ФК «НИВА» - ФК «ВОВЧИЩОВИЧІ» (історія):

Перше коло: 23.05.2010, 14:00. с. Вовчищовичі

с. Вовчищовичі -- ФК "НИВА" - 0:3

Друге коло: 25.07.2010, с. Вовчищовичі, 17:00.

ФК «НИВА» – Вовчищовичі - 5:1

Кубок Незалежності: 24 липня 2011, 14:00.

Вовчищовичі – ФК «НИВА» - ???

Ось так ми грали проти цієї команди минулого сезону. Як ви бачите, тільки одні перемоги у Ниви. Загальний рахунок цих п’яти зустрічей становить 24:5 в нашу користь – ніби розгром. Та це ще нічого не означає, адже сезон новий, команди налаштовані до нового матчу, рахунок якого  поки що нічийний – 0:0. Звичайно ж психологічна перевага на боці гостей в першому матчі, але краще б її не було, бо як показує практика, команда Нива грає краще у тих матчах, де вважається слабшою. Та це лише припущення перед грою. Головне завдання – пройти Вовчищовичі і пробитись до півфіналу, що Нива й буде робити у першому матчі – вигравати його впевнено.

Адміністрація сайту бажає перемоги та вдалої гри команді у кубку!

Переглядів: 543 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0