Четвер, 02-05-2024, 18:08

300

Головна » 2013 » Червень » 24 » Кубок до Дня Незалежності України. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 1 МАТЧ
15:44
Кубок до Дня Незалежності України. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 1 МАТЧ

КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2013

ЧВЕРТЬФІНАЛ

П’ятниця, 28 червня, 14:00, стадіон «Арена Воля»

День Конституції України

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ – САННИКИ – 9:0

(Смола І. – 3, Маїк – 2, Квик – 2, Баличик, Гуль)

ЗВІТ

Тут вже навіть слово розгром не підходить. Це просто фантастика, 9 сухих м’ячів в ворота суперників – таке не кожен день побачифш. Забивали красиво на різний смак різні футболісти. Цікавий та більш-менш напружений перший тайм, та цілковите знищення суперника з першої ліги у таймі другому – таким був перший матч чвертьфіналу Кубка до Дня Незалежності України між командами «Нива» - «Сокіл».

Рівень гри, який демонструє команда «Нива» на сьогоднішній день є одним з найвищих в районі, як мінімум. Це футбол високого класу, і ми не втомлюємось це повторювати. Такий футбол, який ми зараз маємо в Арламівській Волі, був не завжди – це все результат довгорічної праці футболістів, результат зіграності між собою. Команда «Нива» - це виключно представники Арламівської Волі, жителі нашого села, хлопці, які тут виросли, і тут навчились грати у футбол.

Кубок Незалежності – це наша ще одна ціль у сезоні 2013 року. І за результатами усіх матчів, бачимо, що команда йде до цієї мети впевненим кроком. Перемога з рахунком 9:0 – це вже на 99% перехід у наступну стадію розіграшу Кубка. Тут не важливо хто є суперником нашої команди, це чвертьфінал, і кожна команда вже пройшла чималий путь, аби потрапити до вісімки кращих за результатами розіграшу Кубка, тому вітаємо хлопців з цією перемогою, й зичимо надалі так грати і з такими ж рахунками вигравати.

Попереду на нас чекають матчі чемпіонату, де ми також ведемо активну боротьбу за чемпіонство, тому на 2 тижні ми знову переходимо до чемпіонату. Матч-відповідь ¼ фіналу Кубка Незалежності буде зіграно 12 липня.

Кубок завітає в Арламівську Волю. Після чергових турів чемпіонату на нас чекають матчі за Кубок. Це стадія чвертьфіналів, Нива бореться за перемогу в Кубку до Дня Незалежності України. І дуже символічно провести один з матчів за цей трофей у День Конституції України, 28 червня. Тому, в цю п’ятницю, на домашньому стадіоні нашої Ниви, на усіх нас чекає гарний кубковий футбол.

AHOHC

Суперник на цій стадії – команда з першої ліги, села Санники. За останні роки між собою не зустрічались. Команда молода, перспективна. Робить ставку на швидкий атакуючий футбол. На стадії 1/8 Кубка здолала команду з Прем'єр-ліги – Соколю, обігравши в серії післяматчевих пенальті. Ну а тепер, жереб зводить ці команди на футбольних полях в боротьбі за вихід до півфіналу Кубка району.

Важливо для нас провести перший матч на високому рівні, забити якомога більше та постаратись залишити свої ворота сухими, так, як ми це зробили в двох попередніх стадіях розіграшу Кубка. Тому налаштовуємось на перемогу і в цьому матчі.

Запрошуємо прихильників видовищного футболу прийти на стадіон та підтримати команду в боротьбі за Кубок. Вперед воляни, вперед по Кубок району!

Переглядів: 576 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0