Головна » 2011 » Червень » 27 » Матч відповідь 1/8 Кубка Незалежності
Матч відповідь 1/8 Кубка Незалежності

Вівторок, 28 червня 2011р., 17:00, с. Арламівська Воля

ФК «НИВА» - с. Мокряни (3:1) - 3:0 (технічна перемога)

Післяматчевий звіт:

Коли не до кінця впевнено ми здобули перемогу в першому матчі, «НИВА» й не очікувала невиїзду Мокрян на матч-відповідь. Проте команда суперник не з‘явилась на стадіоні і команді Нива автоматично в протоколі записали перемогу, а тим самим і вихід до чвертьфіналу кубка.

Багатьох здивував такий поступок Мокрян, адже буквально 10 днів тому, коли ми грали з ними в домашньому матчі чемпіонату, ледь не пів району називали їх чемпіонами, для цього були певні підстави. А тепер, що ми бачимо: принизлива поразка з рахунком 7:0 на виїзді – це раз; домашній програш 3:1 – це два; і ганебне ставлення до футболу та не виїзд на кубкову гру – це три. Після таких подій, про Мокряни й говорити не захочеться.

Але це все проблеми самих Мокрян. Ми, ФК «НИВА», твердо заслужили собі місце у вісімці команд – чверть фіналістів Кубка Незалежності. Показавши хороший результат в першому матчі, я впевнений, що домашня гра була б не менш цікавою та результативнішою з сторони господарів. Все ж вітаємо команду з виходом до чвертьфіналу, в якому до речі, команда гратиме вже п’ятий раз поспіль починаючи з 2007 року. Тому цього року ми бажаємо їй дійти до самого кінця змагань, і нарешті привезти трофей в Арламівську Волю.

Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться у четвер 30 липня на засіданні представників команд у ФФМ.

Прев‘ю:

Перший матч серії 1/8 фіналу вийшов вдалим для нашої команди. Перемога з рахунком 3:1 на виїзді, звичайно ж додає впевненості у домашньому матчі-відповіді. Та розуміючи серйозність суперника, команда НИВА максимально налаштовується лише на перемогу. Можливо дехто думає, що ми будемо грати зосереджуючи увагу на захисну лінію, та це не так. Команда прагне перед рідними уболівальниками показати всю свою силу, та виграти домашній матч з пристойним рахунком. Тому футбол буде цікавим, гра напруженою. Отже, запрошую всіх прийти на футбол та підтримати команду у матчі за вихід до чвертьфіналу Кубка Незалежності. Футбольній команді «НИВА» бажаємо гарного футболу та відмінного результату.

Переглядів: 497 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 5.0/1