Головна » 2011 » Жовтень » 3 » Матч за СУПЕР КУБОК РАЙОНУ 2011

SUPER CUP 2011

FC «NIVA»  -   FC «SCALA» - 0:0(пен. 2:3)

14 жовтня 2011,16:00, Центральний стадіон м. Мостиська

Нагороди для учасників матчу за Супер Кубок 2011

В день празнику Покрови ФК «НИВА» вперше в своїй історії зіграла в матчі за Супер Кубок району, де мінімально поступилась в післяматчевій серії пенальті. Впродовж основного часу гри, Нива продемонструвала гру на рівні суперників з Мостиськ. Та саме наша команда мала більше можливостей забити, а тому й виграти цей матч.

Відразу хочеться відмітити невдале організування такого матчу федерацією футболу району. Ніби зробили гру на центральному стадіоні, а вболівальників було приблизно як на матчі команд нижчих ліг. Була пропозиція провести цей матч на нейтральному полі, в селі, де збереться набагато більше любителів футболу з усього району, чи навіть в Арламівській Волі, де в день празнику на стадіон прийшло б чимало вболівальників, та федерація такі пропозиції не врахувала, тому стадіон був практично пустий.

Супер фіналісти  під час виходу на футбольне поле

Що ж до самої гри, то вона була доволі рівною. На початку матчу волєни відразу захватили ініціативу у свої руки, та контролювали гру впродовж стартових хвилин. Прекрасну стовідсоткову нагоду забити втратив Смола В. вже на восьмій хвилині гри. Після невдалого пасу захисника Мостиськ, він перехопив м’яч, і виходив на побачення з голкіпером, та пробив в кількох сантиметрах від штанги повз ворота. Через три хвилини небезпечним ударом відповіли суперники, та теж повз ворота. Потім Нива розігрувала кілька красивих комбінацій, та вони не мали свого логічного завершення, тобто справа до удару так і не доходила. на 18-ій хвилині Скала пробивала небезпечний штрафний удар, та Карпа без проблем забрав м’яч в руки. Після цього про себе згадав Іван Смола, який завдав небезпечного удару по воротах суперників, але м’яч пролетів вище.

В середині тайму гра загострювалась, емоції зростали, і арбітр змушений був показувати гірчичники гравцям обох команд. Жовті карточки з команди Нива отримали Карпа С., Лучечко  та Смола В., перші двоє за грубу гру проти суперників, останній за словесні претензії до арбітра в одному з епізодів гри. Нива продовжувала атакувати ворота суперників, та захист обох команд сьогодні зіграв на відмінно.

Другий тайм подарував вболівальникам обох команд цікаву та напружену гру до останніх хвилин матчу. Гарні нагоди вийти вперед в цій зустрічі мали обидві команди, та впевнена безпомилкова гра обох воротарів, які без сумніву є кращими стражами воріт в районі, не дозволила вразити ворота жодної команди. Тому основних дев’яносто хвилин матчу голів нам не подарували. Справа перейшла до післяматчевих одинадцятиметрових ударів – серії пенальті.

Тут все й вирішилось. Отож першими пробивати пішли суперники: удар – і м’яч влучає в перекладину. Перша пенальті Ниви, і пробивати йде Груник Андрій. Удар і м’яч влітає в сітку воріт – 1:0 на нашу користь. Другий удар суперників, і Карпа відбиває його, Сороковий йде пробивати: удар, і м’яч пролітає повз ворота, рахунок залишається 1:0 на нашу користь. Треті удари: суперники – гол, Квик – теж забиває; рахунок стає 2:1 все ще в нашу користь, і залишилось пробити по дві пенальті. Четверті удари: суперники знову забивають, а з боку Ниви Лучечко Мирон – не забиває, воротар витягує його удар низом й не дуже сильно. Перед фінальними ударами рахунок нічийний – 2:2. Суперники пробивають п’яте пенальті і забивають. З боку Ниви бити йде Смола Іван, і після його удару м’яч влучає у стійку. Отож 2:3 – суперники перемагають.

Ось так, як ми бачимо, вигравали впродовж всієї серії, потрібно було лише забити ще один м’яч, та не вийшло, ми поступились в лотереї. Та цього не скажеш за підсумками гри. Показавши видовищний футбол, Нива все ж не зуміла дотиснути суперника, та вперше в історії виграти Супер Кубок району. Ми поступились, та лише в лотереї. Ось такий він – футбол, інколи все вирішується такими ударами з 11-и метрів, де фортуна вибирає за тебе.

Все ж вітаємо команду з взятою участю в Супер Кубковому матчі, попереду в нас нові важливі старти ще в цьому сезоні. Удачі вам, волєни, і нових перемог!

Переглядів: 549 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
avatar
6 6u6a7738 • 20:16, 11-10-2011
Придурки рти позакривали сидіть тут як миші і не смердіть своєю хірньою написаною...фак вам...!!!
avatar
5 той що кОНЧАЄ всіх • 22:00, 09-10-2011
P.S.ви гавнюки ,ростіть............
avatar
4 той що кОНЧАЄ всіх • 21:53, 09-10-2011
я вболівальник!!!!!!!!вИ уроди! кРИСОВИЧІ-бИДЛО!! мОКРЯНИ-пАДАЛЬ!СКАЛА ЧЕМПІОН!!!!!!!!Я ГОРЖУСЬ ,Що вболіваю за СКАЛУ!!!!!а вИ зброд ідіотів!Караван (СКАЛА) іде ,а собаки(????!!!!) гавкають ,,,,,,,,
avatar
3 той що купляє всіх • 09:36, 07-10-2011
Що це за чемпіон в СКАЛІ під назвою ЯРОСЛАВ. В СКАЛІ такого не існує.Я би знав я всіх купляю.Інтересно хто продасться з НИВИ того разу і за скільки?Хоча і в СКАЛІ такі люди теж існують? Шкода що в нас немає тоталізатора?