300

Головна » Статті » Мої статті

Моя команда "НИВА". За неї вболіваю!

Історія успіхів команди

Футбольна команда "НИВА" була створена ще в минулому столітті. І досить довгий час брала участь у різних турнірах. Потім деякий час команди, як такої, не було. Деякий період часу в нас не було команди, яка б виступала на рівні району. Та це було недовго. Як пригадую, вже в 2002 році в нас була чудова команда. Ще тоді ми виступали в Другій лізі в другій підгрупі. Тоді для нас головними суперниками були наші сусіди: Соколя та Підгать, які теж мали досить непогану команду. І вже тоді ми посіли Перше місце в цій Другій лізі. Це був великий успіх для команди, її представників, та всіх хто долучався до цієї перемоги. Ми грали тільки власними силами, за нашу команду не грали гравці з інших сіл чи районів, і це був певний стимул серед гравців: доказати, що ми самі можемо показати високі результати, зайнявши Перше місце.

2002 рік, можна назвати роком відродження команди. Адже саме в цей рік, в селі Арламіська Воля, було створено нову команду, яка відстоювала честь села на рівні цілого району. Також саме в 2002 році ми мали хороший шанс пробитись до 1/4 фіналу Кубка Незалежності, такого шансу на той час не мала жодна друголігова команда. А команда "НИВА" обігравши свого суперника на стадії 1/16 фіналу, потрапила на команду з села Липники. Тоді ми грали на виїзді. І напевне кожен, хто вболівав за команду в той час, пригадує що відбувалось тоді на тому матчі. Той матч ми тоді програли, але програли несправедливо. Суддя засудив нашій команді цей матч, і ми поступились з рахунком 4:3, вже в додатковий час.

В цей час про Футбольну Команду "НИВА" почули навіть за кордоном. А точніше про її дубль, чи молодший склад. Все почалось з того, що ми виставили команду у щорічному змаганні серед юнаків району, в турніру "Шкіряний м‘яч". У цьому ж році ми не так впевнено пробились до фінальних змагань цього турніру, де участь брало 5 команд району. Перемога в турнірі дала нам можливість попробувати свої сили у змаганнях з місцевою командою Медики республіки Польща. Приїхавши в гості до наших західних сусідів ми обіграли їх з рахунком 2:1, і матч-відповідь проходив вже в нас вдома - в селі Арламівська Воля, де ми також обіграли суперників, з рахунком 2:0.

Наступні два роки команда виступала вже в Першій лізі. Це було досить важким випробуванням, насамперед для гравців. Звичайно ж виграшів вже так багато не було, як звикли бачити вболівальники до того. Це був вищий рівень, висококласні команди, сильні гравці в найкращих командах району. Нам до цього рівня, ще тоді, було далеко.

Якраз на цей період припадає зміна складу команди, віковий прихід нових футболістів в команду. Команда нова, недостатньо зіграна – тому й недуже яскраві результати. В сезоні 2005 року вся ситуація була настільки складною, що ми ледь не опинились знову в Другій лізі, бо з 9-ти команд, які тоді змагались в Першій лізі, ми посіли 8-е місце, передостаннє. Та все ж, ФК «НИВА» залишилась грати в найвищій, на той час, лізі району.  Це дало можливість нашій команді і надалі змагатись з найсильнішими командами району, і розвивати власний успіх. З року в рік команда набирала позиції, з кожним роком виступаючи все краще ї краще.

2008 рік. Саме в цей футбольний рік, команда здійснила для себе певний прорив. Виступаючи кожного року в змаганнях кубка району, ми вже багато років не пробивались вище чвертьфіналу, а в цьому році ми були за лічені сантиметри від титулу «Володарі Кубка Незалежності».

Цей сезон був досить вдалим для нас. Ми почали грати на рівні з найсильнішими командами району. Доказом того є здобуде четверте місце в чемпіонаті змагань. Лише декілька очок відділили нашу команду від призового третього місця. Що ж до кубку, то це були матчі, які збирали аншлаги вболівальників на стадіонах..

Вийшовши в чвертьфінал, ми зустрілись з командою с. Хоросниця. Даний етап кубку складався з двох матчів. Вдома, у вкрай важкому матчі ми втратили перемогу, супернику вдалось звести матч до нічиєї – 2:2. Програючи 0:1, нам тоді вдалось переломити хід гри, і забити два м’ячі, та вже на останніх хвилинах суперник зрівняв рахунок. Через два тижні ми грали на виїзді. Тоді нам було не легко, адже потрібно було забивати, бо суперники мали перевагу: гол на виїзді. Ми забили, Маїк А. красиво перекинув м’яча головою через голкіпера суперників, вийшовши на побачення з останнім. Потім суперники забили ще три голи в наші ворота, але жоден не був зарахований, всі були забиті з порушеннями. Ми втримали перемогу і вийшли в півфінал.

Тут на нас чекав не простіший суперник – Малнів. Команда відома своїми виступами в обласних змаганнях, перевага перед матчем була не на нашому боці. Ми знову пропустили перші, але до кінця першого тайму зуміли двічі вразити ворота суперників. Зробили це Бабин і Дзюбинський, аналогічними ударами, перекидаючи воротаря з далекої відстані. Результат було втримано і ми вийшли в довгоочікуваний фінал.

Фінал 24 серпня, як завжди на центральному стадіоні району. Суперник – село Мокряни. Гра сезону, в першому таймі ми пропускаємо, потім все ж зрівнюємо. Матч було продовжено. Вже в першому екстра таймі арбітр вигнав двох гравців суперників за неспортивну поведінку, ми мали хорошу нагоду виграти матч, але забити не змогли. Потім була серія пенальті. Ми програли, свої удари не забили Озимко та Дзюбинський. Отже, програш  2:4. Та цей фінал увійшов в історію для нашої команди. Як один з найвищих результатів за останні роки.

Цікавим з цього сезону залишається ще один факт. В останньому матчі сезону, ми зустрічались з Мокрянами, де виграли з рахунком 18:0. Цей рахунок і сьогодні є найрезультативнішим для команди.

2009 рік. В цьому році Футбольна команда «НИВА» показала дещо гірший результат в чемпіонаті, посівши 5-е місце. Хоча на протязі сезону тримались впевнено на четвертій позиції і були чималі шанси посісти й третє місце. Але на загальне розташування НИВИ в турнірній таблиці вплинули останні матчі, які команда не змогла виграти, тому таке низьке п’яте місце. Саме програші в останніх трьох турах від команд з Чишок, Малнова та Мостиськ, опустили нас на п’яте місце.

В традиційному Кубку Незалежності, ми теж не показали високих результатів. Обігравши на перших двох етапах команди з нижчої ліги: Соколя та Раденичі-2, в чвертьфіналі жереб звів нас з командою с. Чишки – ще тоді досить сильною командою. Програвши на виїзді з рахунком 2:1, ми вдома так і не змогли забити, а тому вилетіли з кубка. Сам матч відповіді був дуже цікавим, багато хороших моментів було змарновано, тому й не вийшли далі.

Хочеться також відзначити успіх дублюючої команди «НИВА». За підсумками цього сезону, вони посіли почесне третє місце. Хоча мали непогані шанси на золоті медалі.

2010 рік. На початку сезону ФФМ створила вперше в нашому районі «Прем‘єр-лігу». Змагання в ній проводилось між сімома командами – кращими командами району. ФК «НИВА» теж отримала можливість змагатись саме в цій лізі. Крім команди з Арламівської Волі, участь брало ще 6 команд: Вовчищовичі, Бортятино, Мостиська, Судова Вишня, Малнів та Раденичі. Було зіграно чотири кола - це 24 матчі. І в кінцевому результаті ми посіли Третє місце. Це найбільший успіх команди з 2002 року.

Крім того, всі пам’ятаємо, як ми дійшли до півфіналу Кубка Незалежності та Сільського Кубка.

Ось така в нас історія успіхів. Звичайно не всі матчі та досягнення були згадані. За останні роки було чимало різних перемог. Я думаю, тут відображені ті моменти, які найбільше запам’ятались вболівальнику, які приємно згадувати. Футбольна команда НИВА – молода команда, її головні досягнення попереду. А ця стаття була створена для того, щоб ми не забували, яким був футбол в Арламівській Волі. Вона буде продовжуватись, бо це історія, яка з кожним роком має оновлення. Тому футболісти та ми, вболівальники, творимо цю історію – історію футболу в Арламівській Волі, та зокрема «Історію успіхів команди «НИВА».»

Категорія: Мої статті | Додав: gorbatuy_29 (09-02-2011)
Переглядів: 784 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/4