Кубок Чемпіонів Львівської області 2011-2012

Субота, 5 листопада 2011 року, 15:00, стадіон с. Черляни

ФК «Черляни» - (с. Черляни)   -   ФК «НИВА» ( с. Арламівська Воля ) – 0:2

ПЕРША ПЕРЕМОГА КОМАНДИ В КУБКУ ЧЕМПІОНІВ ЛЬВІВЩИНИ

Футбольна команда «НИВА» здобуває перемогу в обласних змаганнях Кубка Чемпіонів Львівщини – першу перемогу в історії команди на обласній арені, оскільки як відомо, цього сезону наша команда лише дебютує в турнірах рівня Львівської області. Перед грою, команда розраховувала в цьому матчі здобути очки. Мінімальним завданням було зіграти в нічию, а завдання максимум – це перемога і перші три очки. Команда на відмінно справилась з поставленим завданням, і подарувала вболівальникам не лише хороший результат, але й гарну гру, переграючи суперника на протязі практично всієї гри.

Початок гри був на боці гостей. Гравці Ниви за перші десять хвилин завдали три удари в площину воріт суперників, що свідчить про серйозне бажання забивати і відкривати рахунок матчу. Вже на шостій хвилині Бабин пробивав по воротах головою, після помилки захисника Черлян, але удар був не сильним і голкіпер забрав м’яч в руки. Через дві хвилини ще один удар по воротах суперників завдав Кравець, який в цьому матчі дебютував за ФК «Нива». Вже на десятій хвилині гри, наша команда створює перший гольовий момент в грі. Помилкою захисників не зміг на відмінно скористатись Баличик, якому залишалось пробити в пусті ворота, та суперники в останній момент встигли вибити м’яч на кутовий. В наступній атаці з гарної позицій пробивав Сороковий, але м’яч зрізався з ноги і пролетів значно вище воріт.  Після таких активних стартових хвилин у виконанні нашої команди, ближче до середини тайму гра дещо вирівнялась. На 24-ій хвилині гри ми отримали право на штрафний удар. Пробивати пішов Смола, та пробив дуже невдало вище воріт. Через дві хвилини, Нива знову атакує, цього разу блискавичного удару завдає Сороковий, та голкіпер дістає цей м’яч, і переправляє його на кутовий.

До кінця першого тайму, команда створила чимало хороших нагод щоб відкрити рахунок в матчі. Ще перед грою до представників Ниви дійшла інформація, що після розгромного програшу з рахунком 8:1 від Лапаївки, Черляни перед цією грою до заявили 8 нових гравців за команду, тому всі розуміли, що гра буде непростою. Отож в матчі йшла 44-а хвилина. Дуже красиву комбінацію розіграли знову ж гравці команди гостей. Смола з центру віддає пас на Сорокового, той красивим пасом на випередження віддає на Бабина, та воротар вчасно виходить і забирає м’яч – вийшла непогана комбінація. Через хвилину, в наступній атаці, заробляємо кутовий удар. Подавати пішов Сакалош Юра, який подав точно на голову Смоли , який знаходився на дальній стійці, і той влучно пробив по воротах. Рахунок відкрито, Нива забиває гол в роздягальню і виходить вперед в цій зустрічі. Дуже важливий м’яч було забито перед самим переривом. Отож команди пішли відпочивати.

В другому таймі, здавалось, Нива буде намагатись втримати рахунок в матчі, та насправді завдання було поставлене по-іншому, і команда провела цю половину гри в атакуючій формі. Відразу на другій хвилині тайму дуже небезпечний удар для нашого воротаря завдавав нападаючий Черлян, удар був досить сильним, та Карпа впевнено зреагував та зумів відбити м’яч. На протязі наступних п’яти хвилин, наша Нива створила три практично стовідсоткові моменти щоб подвоїти, а то й потроїти свою перевагу в рахунку. Жахлива гра захисту суперників, які грубо помилялись в кількох епізодах, могла покарати господарів матчу пропущеними м’ячами, якби наші нападаючі змогли забити і скористатись цими помилками суперників. Особливо двічі помилявся воротар Черлян, одного разу коли вибиваючи м’яч, потрапив прямо в ногу Груника, який не сподівався на це, тому м’яч відскочив від нього. Вдруге, коли Бабин встиг на м’яч, після затяжного прийому та спроби вибити його воротарем, та його разу, знову м’яч відскочив на декілька метрів далі, що не дозволило нам забити. І втретє за ці п’ять хвилин, Захисники помилились при перетасовці біля своїх воріт, Сороковий перехопив м’яч, і побачивши що воротар вийшов з воріт, намагався в цей момент його перекинути, та м’яч пролетів вище воріт.

В середині другого тайму, а точніше на 61-ій хвилині, наша команда Нива створила найефектніший та найзахоплюючіший момент всієї гри. Груник прорвавшись правим флангом, зробив прекрасну подачу  на Сакалоша, який метрів з 16 до воріт пробив красиво через себе в стилі ножиць, м’яч пролетів в кілька десятків сантиметрів над дев‘яткою воріт. Це був по-справжньому гарний удар, шкода м’яч не влетів у ворота. В цьому випадку, такий м’яч претендував би на гол турніру. Команда продовжувала тривожити захисну лінію суперників, що призвело до другого в матчі взяття воріт. Баличика збивають на правому фланзі, заробляємо штрафний удар. Подавати йде Сороковий, і віддає гарну передачу на дальню стійку, де неприкритим стояв Коля Швець, який спокійно пробив головою по воротам, м’яч влетів у сітку воріт – 2:0 на 70-ій хвилині гри. Отож команда забиває вдруге, і робить впевнену заявку на перемогу в цій зустрічі. Впродовж всієї гри суперники створили дуже мало моментів біля наших воріт, та якщо вони були, то не такі вже й яскраві, як те, що робила Нива біля їхніх воріт. В кінці матчу, ми провели кілька замін, щоб дати можливість відпочити гравцям основи перед недільною грою в Осінньому Кубку. Потрібно було розподіляти сили гравців між обома матчами. Останні хвилини гри запам’ятались кількома кутовими ударами біля воріт Черлян. Зокрема вже на 90-ій хвилині, Сороковий подав на Смолу, який пробив вище воріт.

Арбітр компенсував зупинки в матчі, додаючи до основного часу три хвилини. Взагалі хочеться відмітити за два зіграних матчі в обласному турнірі, чіткість, впевненість, контроль гри та рішучість дій арбітрів цих матчів. Порівнювати суддівство районного рівня з цим – існує чимала різниця, багатьом нашим суддям, на жаль, не вистачає таких характеристик. Респект з боку футболістів та вболівальників Ниви. Окремо хочеться подякувати від імені вболівальників та гравців команди наступним гравцям, які в цьому матчі виступали за нашу команду, і продовжують підсилювати гру Ниви в Кубку Чемпіонів Львівщини – це Галабут Володя, Швець Микола та Сакалош Юра. Вони значно підсилили гру нашої команди в цьому матчі.

Важливим для будь-якої команди є підтримка. Сьогодні команду Нива приїхало підтримати чимала кількість вболівальників з Арламівської Волі та навколишніх сіл району. За це від імені команди висловлюємо подяку. Як признались гравці Ниви після матчу, на таку підтримку вони й не розраховували, враховуючи відстань до Черлян, робочий суботній день та не дуже теплу погоду. Та як бачимо вболівальники люблять та підтримують свою команду у таких важливих для неї матчах.

Адміністрація сайту в свою чергу щиро вітає команду з перемогою. Приємно описувати перемоги та такі красиві матчі, як сьогодні. Віримо, що ця перемога є тільки початком подальших успіхів команди в різних турнірах різного рівня. Вже традиційно зичимо успіхів та красивих перемог, волєни!

Андрій Горбатий,

для команди Нива, 5.11.2011року

Прев’ю: Цими вихідними наша команда проведе другий матч в обласному турнірі. Гра, де вирішуватиметься за попередніми даними власник ще однієї путівки до плів-оф турніру. Команда Нива налаштована рішуче здобули тільки перемогу. Після програшу вдома від Лапаївки, ми обов’язково повинні здобувати хоча б якісь очки для подальшої боротьби в турнірі. Тому дуже багато буде залежати від суботнього матчу проти команди з Черлян.

Про суперника знову ж знаємо небагато. Та відомо , що команда у внутрішніх змаганнях району займає лідируючі позиції, тому  гра відповідальна та непроста. Бажаємо гарної гри та відмінного результату. Успіхів в обласних змаганнях, волєни!