Четвер, 25-04-2024, 01:58

300

І-тур: с. Чернява – ФК «НИВА» - 0:4

1.05.2011р., с. Чернява, 17:10.

Стартував новий чемпіонат району, де в першому турі ми зустрічались з командою села Чернява. Востаннє ми зустрічались з цією командою ще декілька років тому, і саме в останній зустрічі цих команд, яка відбулась на цьому полі, команда Нива поступилась з рахунком 3:2. Але це було в минулому. Тепер в нас нова команда і нові, серйозні завдання на сезон.

В цьому матчі ФК «НИВА» вважалась безсумнівним фаворитом. Врахувавши тільки той факт, що ми одна з двох команд, які змагатимуться в цій лізі, посіли минулого року призові місця в Прем‘єр-лізі.  Ще одним аргументом є ніким незабутий успіх наших команд двотижневої давності у Турнірі з міні-футболу. Та й суперник наш – команда нова та молода, оскільки в попередніх сезонах вона не виступала у змаганнях району. Тому психологічно перед нашими гравцями стояло завдання не підвести вболівальників та очікувань покладених на хорошу гру та результат.

Початок гри для Ниви вийшов досить вдалим. Вже на другій хвилині  ми завдаємо перший удар по воротах суперника: Смола пробив небезпечний штрафний, але воротар впорався з цим ударом. Протягом наступних десяти хвилин ми красиво розігрували м’яч біля воріт суперника, але до точного удару по воротах справа так і не доходила. Потім на таки тривалий час Нива втратила перевагу, якою володіла на початку гри, і  вже суперник почав створювати небезпечні моменти біля наших воріт. Ще на 10-ій хвилині Карпа врятував ворота від пропущеного гола, коли відбив м’яч після виходу суперника віч-на-віч.

Другим ударом по воротах суперників – був удар Груника А., але це було здалеку і не сильно, голкіпер спокійно забрав м’яч в руки. Протягом наступних двадцяти хвилин гра була практично рівною, та можна сказати : обережною. Футболістам Ниви не вдавалось завершити свої атаки влучними ударами, а м’яч декілька разів пролітав над перекладиною. Здавалось гравці вже готуються йти відпочивати, та по-іншому вирішили гравці Ниви. На 44-ій хвилині матчу Сороковий пішов подавати кутовий. Накинувши м’яч  прямо на голову Смоли, той сильно пробив по воротах, воротар без шансів на успіх витягує м’яч з сітки воріт – 1:0.   Після цього суперники розвели м’яч в центрі поля, і арбітр дав свисток про закінчення першої половини гри.

В другому таймі події на полі розвивались ще цікавіше. Не пройшло й трьох хвилин після початку другої половини, як вже було забито другий м’яч. Отже, заробляємо кутовий, Сороковий знову йде подавати, і цього разу подавши на дальню стійку вже Бабин замикає подачу головою. Забивши другий м’яч, ми знову атакуємо ворота суперника, і заробляємо ще один кутовий. І вже втретє Сороковий йде подавати. Цього разу подавши на ближню стійку, суперники не змогли вибити м’яч, а незграбно рикошетом забили у свої ворота. Це вже 3:0, і три результативні передачі Сорокового Павла. А йшла лише 50-а хвилина гри. Та «волєни»  не зупинялись. Через декілька хвилин на лівому фланзі розігравши м’яч, Квик пройшов до центру і технічно пробив в дальній кут воріт. І знову святкуємо успіх – 4:0.

Після вдалих атак та забитих голів, команда провела дві заміни, і тим самим зробила ставку на те, щоб не пропустити. Хоча з іншого боку було створено ще чимало моментів забити гол. Пригадуючи тільки удари Смоли та Маїка, після яких м’яч пролітав над перекладиною. Багато було хороших шансів забити й п’ятий гол, та вже більше не забили. Красивий сейфом  відзначився і голкіпер нашої команди, коли витягнув м’яч, який летів у  дев‘ятку воріт після виконаного штрафного суперниками.

Отже, красива перемога на старті нового чемпіонату. Результативний виграш дозволив нам після першого туру посісти перше місце в турнірній таблиці. Адміністрація сайту вітає футболістів з красивою грою та перемогою. Зичимо й надалі тільки перемагати!