Яким буде результат виступів нашої команди в чемпіонаті 2015 ?

Гостей: 1
Користувачів: 0

Неділя, 2 жовтня 2011 року, 14:00, м. Мостиська

ФСК «СКАЛА»    -    ФК «НИВА»  -  1:1

Вперше за останні декілька років зустріч цих команд завершилась мировою нічиєю. Вже й не пригадаєш коли востаннє зберігався нічийний рахунок до кінця матчу між Нивою та Скалою. Та все ж цього разу перемога мала бути за гостями, можна сказати: «не забиваєш ти, забивають тобі». Давно відомий всім футбольний принцип, який  діє й досі.

Саме так, ведучи в рахунку, Нива пропускає м’яч за 15 хвилин до кінця гри, і вже не в змозі забити вдруге, замість трьох здобуваємо одне очко, і все ж посідаємо четверту сходинку в турнірній таблиці Прем’єр-ліги району 2011 року.

Сьогоднішні склад Ниви просто радував вболівальників, вперше після фіналу ми змогли зібрати практично весь стартовий склад команди і вийти на цю гру. Якщо порівнювати склад з півфіналу, то лише Озимко вийшов замість Ізьо Колі, а так склад основний, настрій бойовий, до перемоги. Вже на третій хвилині Бабин втратив можливість вивести команду вперед, коли після виходу на побачення з воротарем, не зміг його переграти. Через три хвилини після цього, Нива не використовує ще однієї нагоди вийти вперед в матчі: в одній з атак команди, Бабин відпасовує на Смолу Івана, і той все робив правильно – пробивав сильно і точно, але просто відмінно зіграв воротар Скали, відбивши цей м’яч на кутовий. В такому ж дусі команда провела стартові 20 хвилин гри, створюючи чимало гострих атак біля воріт Скали. Через декілька хвилин прекрасну можливість забити втратив Баличик, хоча його збили в штрафному майданчику суперників, але арбітр на це не відреагував, а взагалі то порушення правил було, й можна ставити в таких випадках пенальті, але суддя вирішив по іншому. Після швидкого та активного старту матчу, останні хвилини першого тайму Нива провела дещо слабше, віддавши ініціативу в руки господарів матчу. Це призвело до небезпечної атаки в кінці тайму, коли Карпа виручив команду, й відбив небезпечний удар по воротах. Та після цієї атаки наша команда реабілітувалась забитим м’ячем. Відзначився на 43-ій хвилині Баличик Міша, який після гарного пасу з центру вийшов на ударну позицію, і пробив повз воротаря, відправивши м’яч у сітку воріт.

Друга половина гри, і завдання не пропустити як мінімум, та забити ще хоча б раз. На стартових хвилинах отримуємо право виконати небезпечний штрафний удар, до м’яча підходить Смола Іван, і виконує цей удар практично на відмінно, відправивши м’яч в дальню дев’ятку, та воротар суперників якимсь дивом витягує цей складний удар. Далі Нива грає ще яскравіше, за винятком кількох помилок в захисті, через що можна було й пропустити. На 65-ій хвилині Нива розігрує ще одну цікаву атаку. Бабин віддає пас на Смолу В., той бачить що воротар вийшов з воріт, і намагається його перекинути, та разом з воротарем перекидає й ворота суперників. Ще один яскравий епізод за участі Смоли Івана, який відтягує на себе кількох захисників, і обманливим пасом п’ятою віддає на ударну позицію на іншому фланзі, але там ніхто не зміг замкнути цю передачу.

Після ряду гарний атак Ниви, ми пропускаємо одну у відповідь, і суперник на відмінно скористався можливістю щоб зрівняти рахунок в матчі. А гол був дуже подібним до того, коли забивали ми: гарний пас в обрізку, і нападник розстрілює нашого воротаря – 1:1 на 76-ій хвилині гри. До кінця матчу ми створювали декілька гарних моментів, але забити було важко. Тим самим відповідали й суперники, але їм важливіше в цей час було не пропустити, ніж забити. Тобто нічия Скалу влаштовувала на всі 100%, адже одне очко здобуде в цьому матчі гарантувало їм чемпіонство в цьогорічній Прем‘єр-лізі. Нічия влаштувала й нас, адже здобуте очко дало можливість наздогнати Золотковичі за кількістю набраних очок в турнірній таблиці, та одночасно випередити їх за різницею забитих та пропущених м’ячів, тому ми піднялись на четверту сходинку і з таким результатом завершуємо цей сезон. Важливо те, що ми не програли в цьому над принциповому матчі, й довели, що проти команди з першої сходинки граємо навіть краще.

Вітаємо команду, весь представницький персонал, вболівальників та любителів футболу в селі Арламівська Воля з завершенням Прем‘єр-ліги та здобутим четвертим місцем в чемпіонаті. Результат гірший попереднього сезону, та в загальному непогано. Це все ми ще проаналізуємо і підведемо логічний підсумок всьому.

Андрій Горбатий,

2 жовтня 2011, для команди «НИВА»

Отож остання гра в Прем‘єр-лізі для нашої команди цього року. Завершальний матч змагань чемпіонату району, і хороша нагода поставити жирну крапку цьогорічної Прем‘єр-ліги. Футбольна команда «НИВА» наразі посідає п’яту сходинку в турнірній таблиці, і принципово важливо посісти якомога вищу сходинку. Перед останнім для нас матчем, маємо шанс на четверту сходинку, тому будемо з усіх сил старатись перемогти та здобути три очки, які забезпечать нам четверте місце. Та напевне не так важливо для команди буде посісти четверту сходинку, як перемогти над принципового суперника для Ниви.

Прев’ю: Остання гра чемпіонату зводить нас з Мостиськами. Матч, який було перенесено через участь обох команд в Кубку Незалежності, коли було зіграно інші матчі десятого туру. Цього року Нива вже втретє зустрінеться з Скалою. Пригадуємо першу зустріч команд цього року, коли ми мінімально на останніх хвилинах поступились з рахунком 2:1, можна сказати просто випустили перемогу з своїх рук. Та в цьому матчі  були свої нюанси. Після цього вдруге команди зустрілись у півфіналі Кубка Незалежності, всі добре пам’ятаємо цей незабутній, емоційний та такий важливий матч, в якому ми отримали перемогу. І от третя зустріч команд вже в неділю.

Фаворити знову господарі. Команда посідає першу сходинку в турнірній таблиці, і на 99% забезпечила собі перемогу в Прем’єр-лізі. Суперників влаштує навіть нічия, щоб достроково оформити чемпіонство. Та розуміючи особисті відносини команд, навряд чи суперники будуть грати в своє задоволення. Це в першу чергу буде серйозний та видовищний футбол двох сильніших команд району. Це факт, незважаючи на п’яту сходинку, яку посідаємо ми, цьому є свої причини та пояснення, Нива все ж один з фаворитів в будь-якому турнірі району. А цей матч буде ще однією дуеллю двох по-справжньому серйозних та цікавих команд Мостиського району. Нива об’єктивно оцінює свої шанси на успіх в цьому матчі, і вони в нас чималі. Тому грати будемо лише на перемогу. Цікавим залишається наступний факт: Нива не вигравала на домашньому стадіоні Мостиськ більше 5 років, та зупинила цю серію, коли перемогла у фіналі. Але в фіналі ми грали не з Мостиськами. Тому цікава статистика наступна: Скала понад п’ять років не програє від «НИВИ» у домашньому матчі. Це має бути ще одним стимулом для команди, треба перервати цю серію та перемогти.

Ми ж вітаємо команду перед останнім матчем чемпіонату цього року. Бажаємо ж лише перемоги такої, яка була в першому матчі цьогорічного чемпіонату. Прохання від гравців підтримати команду в важливому для нас матчі. Зробимо це так, як робили у фіналі: «разом лише до перемоги, бо ми – волєни!»

Чи перерве ФК «НИВА» без виграшну п’ятирічну серію проти Мостиської Скали у виїзних матчах? Це ми дізнаємось в останньому матчі цьогорічної Прем’єр-ліги, який Нива зіграє вже найближчої неділі. Докладніше про це, а також перед матчеве прев’ю - вже  на сайті команди.