П`ятниця, 29-03-2024, 15:44

300

Приголомшлива перемога,  яка  тільки додає впевненості команді у очікуваному матчі за вихід до фіналу кубка району.

На початку першого тайму наші суперники частіше володіли м‘ячем, і завдали декілька небезпечних моментів біля воріт Карпи. Та на 20-ій хвилині Бабин заробляє штрафний удар, і Смола з досить незручного кута, красивим ударом під перекладину відкриває рахунок в матчі. Після цього наші трохи розслабились і пропустили у відповідь, сталось це на 34-ій хвилині. Та за 7 хв. до цього ми провели вимушену заміну, травму отримав Ізьо Коля.  За п’ять хвилин до кінця першої половини, Смола отримав шанс на ще один штрафний, метрів з 30, і прекрасно ним скористався, через грубу помилку голкіпера м’яч влітає в ворота – 2:1.

Другий тайм. Тут ми побачили просто зорепад голів у виконанні насамперед нашої команди. На 53-ій хвилині Бабин виходить віч-на-віч після пасу Груника А. і красивим ударом кладе круглого в ворота – 3:1. Через дві хвилини Смола, не повірите, втретє забиває гол зі штрафного. Цим разом метрів десь з 45-и, знову груба помилка воротаря суперників.

Через чотири хвилини Лучечко М. робить рахунок 5:1, забиваючи головою після подачі Баличика з кутового. На 63-ій хвилині матчу Груник А. після передачі Квика І. забиває шостий гол. Через дві хвилини після цього гола ми отримали гол у відповідь.

На 75-ій хвилині Смола Володимир забиває четвертий гол після передачі Баличика з кутового. Таким чином він робить в матчі так званий «покер», тобто 4 голи в одній зустрічі. Останній гол з нашого боку забиває Бабин за десять хвилин до кінця матчу.  Та суперники відповіли ще одного разу, розігравши красиву комбінацію вони поставили крапку в цьому матчі, отже кінцевий рахунок матчу – 8:3.

Наша команда «НИВА» показала сьогодні красивий і видовищний футбол, вболівальники були задоволені грою своє улюбленої команди.