Кубок Чемпіонів Львівської області 2011-2012

Неділя, 20 листопада 2011 року, 14:00, стадіон с. Арламівська Воля

ФК «НИВА» ( с. Арламівська Воля )  –  ФК «Черляни» (с. Черляни) –

2:0 (Баличик 62', Маїк 93')

Блискавичною домашньою перемогою завершила футбольний рік наша команда, подарувавши своїм вболівальникам справжнє свято футболу в рідному селі. В останньому офіційному матчі 2011 року для нашої «Ниви», ми здобули важливу перемогу в матчі проти Черлян, в дебютному для нас турнірі – Кубку Чемпіонів Львівщини, що дало нам можливість гарантувати собі місце серед 16-и кращих команд цього обласного турніру, тобто вийти до стадії плей-оф.

Саме наполеглива гра та величезне бажання виграти в цьому матчі, дозволило Ниві  здобути переконливу перемогу, взяти важливих три очки в турнірі, та вкотре довести, що наша команда може вдало виступати не лише на районному рівні, а й в  обласних турнірах.

Отож трохи ближче до самої гри. Сьогодні ми знову експериментуємо із стартовим складом команди. В воротах замість травмованого основного воротаря Карпи, стоїть Котович Володя, який в цьому сезоні виступав за Крисовичі. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що експеримент вдався на всі 100% , адже завдяки Володі, ворота нашої команди в цьому матчі залишились сухими. Дуже активно розпочали гру наші суперники. Вже на другій хвилині, вони заробили право на виконання кутового удару, після непоганої перетасовки в дотик, та подача з кутового була виграна нашими гравцями. Вже через дві хвилини свою атаку розвиває наша Нива, після пасу Бабина на Павла, останній пробив повз ворота. Наступна атака, і знову намагаємось загострити ситуацію на полі біля воріт суперників. З нашої частини поля пас на випередження віддавав Ізьо, але Бабин, якому була адресована ця передача, опинився в офсайді. Через наступних три хвилини, Нива знову атакує ворота Черлян, непогану комбінацію завершує Сороковий ударом через себе, та м’яч пролітає вище воріт.

На протязі наступних десяти хвилин, господарі й далі тривожать захист команди з Черлян, завдаючи кілька небезпечних ударів в сторону воріт. Один з моментів, і Сороковий знову в центрі уваги: Сакалош красиво зупиняє м’яч під удар, та Павло пробиває поруч зі стійкою. Непоганим виглядав удар Сакалоша на 22-ій хвилині гри, та м’яч пролітає вище воріт. Як бачимо, господарі явно переважають своїх суперників на протязі першої половини гри. За винятком хіба що останніх 15-и хвилин першого тайму, коли гра виглядала практично рівною. В середині тайму ми отримали право пробити два ідентичні штрафні удари з відстані дуже близької до лінії штрафного майданчика. Одного разу вище пробив Груник А., а вдруге Сороковий поцілив у стінку з захисників. На 40-ій хвилині небезпечну контратаку суперників зірвав Ізьо Коля, який вчасно в підкаті вибив м’яч з під ніг захисників, та суперники вбачали в цьому порушення правил, яке ніби вказувало на пенальті, бо епізод стався в штрафному майданчику, та арбітр порушення правил не зафіксував. Відразу в наступній атаці відзначаємо удар Юри Сакалоша, та воротар суперників на висоті. Потім прийшла черга і нашого голкіпера трішки попрацювати, який виручав команду після досить гарних ударів, переправляючи м’яч на кутовий удар. Після подачі з кутового, суперники пробивають головою, м’яч влучає в перекладину. От такі гострі моменти біля наших воріт в кінці першого тайму. За перших 45 хвилин гри команди не порадували своїх вболівальників забитими м’ячами, всі взяття воріт вони залишили на другий тайм.

В другій половині матчу, гра стала ще цікавішою. Команди по черзі створювали небезпечні моменти біля воріт суперників, зокрема команда з Арламівської Волі змусила зірвати хвилю радості після красиво забитих м’ячів у ворота Черлян. Та суперники теж завдали чимало проблем нашим захисникам, але стражі воріт Ниви справлялись сьогодні на відмінно. Вже на 50-ій хвилині, після затяжної атаки Черлян, м’яч пролетів вище воріт, удар був завданий з вигідної позиції, та суперникам не щастило. Потім наша команда почала розвивати свою атаку. Пас на Бабина віддавав Баличик, але був відданий за сильно, воротар вийшов з воріт і перехопив цю передачу. Такі атаки команди виглядали не досить активними, оскільки в більшості не мали свого логічного кінця. Так само виглядала атака, з якої було забито гол.  Ніби й не гостра передача на Баличика, який прийнявши м’яч, підправив його собі під удар, і закручений м’яч полетів у напрямку воріт, на здивування багатьох присутніх, м’яч красиво закрутився у ворота. Голкіпер навіть не зреагував на цей удар, стоячи при цьому на місці по центру воріт і споглядаючи за м’ячем, який закручувався у лівий верхній кут від нього. Гол був забитий на 62-ій хвилині матчу.

Впродовж наступних десяти хвилин гра на полі була доволі спокійною, тобто жодна з команд серйозно не загрожувала воротам суперників. Ниві залишалось лише втримати переможний результат гри, з чим вона непогано й справлялась. Та в останні 15 хвилин матчу, події на полі суттєво загострились. Активнішими все ж виглядали наші гравці, які старались швидко організовувати свої контратаки, після невдалих намагань суперників зрівняти рахунок. Так на 77-ій хвилині красиву комбінацію було розіграно через правий фланг, після чого красивий пас в центрі отримав Швець, якому залишалось лише пробити по воротах з 16-и метрів, та м’яч пролетів над перекладиною воріт. Через п’ять хвилин після цього моменту, небезпечного удару з розвороту завдавав Бабин, та м’яч знову пролітає повз ворота.  Вже на 86-ій хвилині ми знову створюємо прекрасну нагоду щоб забити, точніше удар Груника А. здалеку, де м’яч красиво закручувався у дальній кут, та пролетів поруч зі стійкою. Як бачимо до останніх хвилин гри, виграючи мінімально, наша команда не кинула сили на захист воріт, а навпаки, продовжувала ще більше штурмувати ворота Черлян, щоб забити вдруге.

За дві хвилини до кінця основного часу гри, наша команда проводить технічну заміну, з метою насамперед збити темп гри, й дати можливість гравцям передихнути. На поле замість Бабина виходить Маїк. Арбітр компенсує три хвилини до основного часу, і вже на першій з них, Маїк розігравши з Баличиком на фланзі комбінацію, робить сильний простріл по всій ширині поля, та нікому з наших гравців не вдається замкнути цю комбінацію. Спливала остання додана арбітром хвилина гри, Швець віддав пас на випередження Маїку, який прокинувши собі м’яч, пробив в дальній кут воріт, воротар не зміг дістати цей удар, і м’яч влетів у сітку воріт – 2:0 на останній хвилині гри, прекрасний удар Маїка приносить нашій команді більш впевнену перемогу.

Суперники розвели м’яч в центрі поля, і арбітр дав фінальний свисток матчу. Відразу після цього, вболівальники з «13 сектору» заспівали гімн нашого села, привітавши команду з перемогою та виходом до наступного етапу змагань в Кубку Чемпіонів Львівщини. ФК «НИВА» виграла, і таким чином, в Арламівській Волі будуть й далі проходити матчі обласного рівня вже весною наступного року. Вітаємо всіх, хто причетний до цього успіху команди. Адже команда – це далеко не 11 гравців на футбольному полі, туди входять навіть і вболівальники. Ми всі разом здобували цю перемогу і продовжимо це робити наступного року.

Офіційні матчі команди в цьому році зіграні. Та ще в 2011-у, на нас чекають спортзальні турніри по міні-футболу, та багато інших товариських матчів. Попереду на сайті стартує цикл підведення підсумків футбольного сезону по кожному з турнірів та загалом. На вас чекають нові сюрпризи від адміністрації сайту, також проводитимемо роботу з розширенням сайту, нам потрібні нові люди, а разом з ними і цікаві ідеї, та це все ще попереду. Залишайтесь з нами, бо волєни найсильніші.

Андрій Горбатий,

Для команди Нива, 20 листопада 2011р.

ПРЕВ’Ю

От і підійшов до завершення футбольний сезон 2011 року для нашої команди. Приємно, що останню офіційну гру ми зіграємо на домашньому стадіоні при підтримці великої армії рідних вболівальників. Маємо надію здобути перемогу в цьому матчі, яка гарантуватиме нашій команді вихід до весняної частини Обласної Ліги Чемпіонів, турніру, в якому ми вперше за свою історію беремо участь, і вже маємо хорошу нагоду пробитись в стадію плей-оф.

Це безперечно футбольне свято в нашому селі. Матчі такого рівня на нашому стадіоні проходять не так вже й часто. Чудова нагода прийти і подивитися на гру обласного рівня, де зіграє наша улюблена команда «НИВА».

Отож перед останньою грою наша команда й далі знаходиться на прохідній для себе другій позиції. Маючи в активі лише три очки, ми зберігаємо всі шанси на вихід далі. Для цього треба як мінімум не програти вдома. Але для ще більшої впевненості, треба перемагати, адже Черляни мають ще одну гру проти Лапаївки, де може статись будь-що. Тому для певності потрібно здобувати лише перемогу.

Після впевненого виграшу на виїзді проти цієї команди, в наших гравців може скластися думка, що гра буде простою та здобути виграш буде не так вже й важко. Звичайно ж хочеться, що все так і було, але не потрібно забувати перш за все про те, що це далеко не районний суперник, з якогось там села. Черляни – це команда, яка здобула чималі перемоги цього сезону в Городоцькому районі, і команда, яка теж може доказати що заслуговує грати у весняній частині цього обласного турніру. Нашим завданням довести те, що Арламівська Нива заслуговує грати там ще більше, і ми зможемо здобути цю важливу перемогу та вийти, вперше в історії нашої команди у наступний раунд обласного турніру, в якому ми вперше приймаємо участь.

Отож запрошуємо не зважати на погоду, та прийти на стадіон, щоб востаннє цього року в офіційних матчах підтримати нашу команду у боротьбі за весняну Лігу Чемпіонів. Команді ж бажаємо лише успіхів та перемог.