Субота, 20-04-2024, 00:25

300

Неділя, 14 серпня 2011, 17:40, с. Мокряни

Мокряни – Арламівська Воля – 0:0

Нульовою нічиєю завершився центральний матч 13-ого туру Прем‘єр-ліги району між цими командами. Виграти могли і Мокряни, які створили велику кількість небезпечних моментів біля воріт Карпи, так само і Арламівська «НИВА» спокійно могла використати одну з своїх численних можливостей, щоб забити і виграти матч. Але жодній з команд не вдалось відзначитись у воротах суперників, і гра завершилась справедливою нічиєю по нулям.

Відзначаємо те, що гра розпочалась з 40-а хвилинним запізненням через відсутність арбітрів на матчі. Судді федерації знову щось наплутали, і в результаті цього судив матч в центрі поля арбітр з Мокрян, а функції бокових арбітрів виконували представники команди Нива. Про такий розклад домовились представники обох команд перед грою.

Гра розпочалась, і відразу на перших хвилинах Нива не використовує першого по-справжньому гострого моменту, щоб відкрити рахунок в матчі. Точніше, Баличик пройшов кількох захисників і вже виходив на ударну позицію, та не зміг влучно пробити по воротах. Через п’ять хвилин після цього, суперники заробили право виконати досить небезпечний штрафний удар практично з лінії штрафного майданчика, та удар вийшов не сильним, і Карпа без труднощів забрав м’яч в руки. Відразу після цього, суперники змарнували ще одну нагоду, щоб відзначитись в наших воротах, та пробили вище. Відбивши дві атаки суперників, ми починаємо свою. Бабин бере на себе двох захисників, і красиво скидає в центр, там Сороковий підхоплює м’яч, та пробиває вище воріт.

Провівши практично на рівні першу половини першого тайму, Нива дещо захопила ініціативу, і до кінця першої половини гри завдала суперникам численних ударів по воротах. Зокрема удари Смоли, Груника А., а також удар Сорокового після технічного пасу Озимка п’ятою, так і не досягли успіху, натомість гра виглядала дуже активною, обидві команди намагались забити ще до перерви, та не змогли.

Під кінець тайму, суперники знову змарнували дві реальні нагоди щоб забити. Одного разу півзахисник Мокрян прорвався центром нашого захисту та вийшов практично сам на сам з нашим воротарем, та на наше щастя пробив досить невдало, м’яч вийшов за межі поля. За дві хвилини до завершення першого тайму, нападник Мокрян знову виходить віч-на-віч, та пробиває вище воріт. Перший тайм на цьому й завершився.

В перериві, команда проаналізувала всі невикористані можливості в першому таймі, та налаштувалась на результативну другу половину гри. Відразу після початку другого тайму, гравець Мокрян падає в штрафному майданчику Ниви, і арбітр призначає одинадцятиметровий удар. Порушення правил там звичайно ж не було – це елементарне підсуджування. Після цього, у гравців Ниви відразу виникли претензії до такого рішення арбітра, оскільки воно було неправильним. Почалась штовханина, декілька вболівальників вибігли на поле, з метою дорікнути арбітрові за таке рішення. Та той своєї думки не змінив. Серйозність такого рішення розуміли і гравці Мокрян, які вирішили не забивати це пенальті, а щоб все було справедливо, пробили одинадцятиметровий повз ворота. Такі дії гравців Мокрян викликали бурю аплодисментів від вболівальників та гравців Ниви. Одночасно з цим були чутні принизливі вигуки в сторону арбітра.

Гра продовжилась, та вже не виглядала настільки активною як раніше. Команди обережніше поводились з м’ячем, практично не ризикуючи. Розуміючи не контрольованість гри арбітром, який продовжував реагувати на кожне падіння гравців Мокрян, Нива повинна була забивати. На 66-ій хвилині матчу прекрасний момент забити змарнував Смола В., який технічно прибрав двох захисників, і сильним ударом поцілив у стійку воріт, цього разу пощастило вже суперникам. Потім забивати мав Груник В., який вибігав на подачу зі штрафного, та опинився в офсайді. Через декілька хвилин Смола знову марнує ще одну можливість щоб забити. Розігравши прекрасну швидкісну атаку, він пробив повз ворота. Гарну нагоду, щоб відзначитись знову на футбольному полі Мокрян не використав Груник А., якому довірили виконати небезпечний штрафний удар, та він пробив не дуже сильно, і воротар забрав м’яч в руки.

До кінця гри забивати могли обидві команди. До останньої секунди матчу команди обмінювались небезпечними атаками. Зокрема за останніх 5 хвилин гри, Мокряни виконували кутовий удар чотири рази. Відчувався певний тиск на наші ворота. Та волєни ловили суперників на контр атаках, де теж виглядало дуже небезпечно. Гра так і завершилась, і такий рахунок можна вважати найсправедливішим, адже обидві команди грали достойно, і заслуговували перемоги в цьому матчі. А так поділились по одному пункту, який записали до свого активу у турнірній таблиці Прем‘єр-ліги. Та все ж за підсумками двох матчів чемпіонату, Нива обіграла Мокряни з попереднім рахунком 7:0, та здобула 4 очки в цих двох зустрічах, проти одного пункту у Мокрян.

Попереду нові старти в Прем‘єр-лізі, де боротьба лише загострюється. Слідкуйте за постійними оновленнями на нашому сайті, і Ви завжди будете в курсі всіх справ футболу, які відбуваються не лише за участі вашої улюбленої команди «НИВА», а й футболу Мостищини, бо ми раді дарувати Вам актуальну та цікаву інформацію, і дякуємо що Ви з нами!

Андрій Горбатий,

для команди «НИВА», 14.08.2011року

Прев‘ю: Отже, тринадцятий тур Прем‘єр-ліги, і ми знову зіграємо з Мокрянами. Пам‘ятаємо, три попередні матчі з цією командою в поточному сезоні, і те як успішно ми провели ці зустрічі. Попереду останній бій з Мокрянами цього сезону, і його потрібно вигравати. Щоб не говорили про Мокряни,  (а казати можуть, що суперник несерйозний, після виїзних 7:0) все ж команда з Мокрян зараз лідирує у турнірній таблиці Прем‘єр-ліги. Тому матчі команд, які посідають першу та третю сходинку в таблиці вважаються «матчами за шість очок». І всі розуміємо відповідальність наступної гри для команди. $CUT$

Припустившись декількох помилок на початку сезону, коли Нива втрачала очки за нічийні результати, а також неочікуваний програш від Хоросниці в першому колі, змушують грати команду практично безпомилково, щоб боротися за призові місця цьогорічного чемпіонату. І кожен наступний матч важливий по-своєму. В одних матчах ми виграємо здобуваючи важливі для себе пункти, в інших, крім цього – забираємо їх у суперників. Тому наступна гра буде вкрай важким випробуванням для Ниви, адже суперник горить бажанням відімстити за ганебні поразки на початку чемпіонату. Та команда розуміє серйозність наступної гри, та докладе максимум зусиль для успішного результату.