П`ятниця, 26-04-2024, 11:47

300

Неділя, 18 вересня 2011 року, 14:00, с. Крисовичі

ФК «КРИСОВИЧІ» - ФК «НИВА» - 2:1

Знову не щастить. Створюємо багато гострих моментів та не забиваємо, суперник використовує єдиний серйозний шанс, заробляє пенальті, забиває та виграє. Ось така формула поразок команди Нива за останні тури.  Чому говоримо, що поразка передбачувана? – Коли перша половина команди знаходиться далеко не в оптимальній фізичній формі перед матчем, четверо гравців основного складу з різних причин теж не можуть зіграти в цьому матчі, в основному  складі виходить гравець чотирнадцяти років, то розраховувати на будь-які очки в матчі проти суперника, який бореться за перше місце Прем‘єр-ліги було б надто фартовим. Та все ж за таку гру, яку продемонстрували Крисовичі сьогодні, Нива мала б покарати суперника та забрати всі три очки в цьому матчі, але не вийшло.

Отож ми приїхали до Крисович на пів резервним складом, з різних причин не могли зіграти в цьому матчі гравці основи Сороковий, Груник А. та Ізьо. Також вже традиційно за останні декілька матчів відсутній на грі Лучечко М.. З таким ослабленим складом Нива мала зіграти проти однієї з найсильніших команд Прем‘єр-ліги. Початок гри і ми вже пропускаємо. Не минуло й декілька хвилин після початку матчу, а помилкою заднього захисника Ниви – Квика, який перетримав  м’яч, скористались суперники і забили. Після пропущеного голу гра не дуже й то змінилась. Наша команда намагалась організувати якісь атаки, але нічого серйозного з цього не виходило. Натомість суперникам вдавалось загострювати свої атаки. В одній з таких, на 24-ій хвилині, коли їм вдалось обіграти захисну лінію Ниви та вийти віч-на-віч з голкіпером нашої команди, але Карпа цього разу був на висоті, і не дав можливості суперникам подвоїти свою перевагу в рахунку. Після цієї атаки гра набула дещо іншого характеру.

Другу половину першого тайму за справу взялась «НИВА». Дуже красиву атаку розіграли гравці Ниви на 27-ій хвилині. Головним виконавцем тут був Бабин, який спершу пройшовши трьох гравців Крисович віддав пас на Карпу С., той у відповідь віддає назад Бабину, який робить простріл в штрафний майданчик, де невлучно пробиває Смола, повз ворота. Це була дійсно гарна нагода зрівняти рахунок, та не хватило влучності удару Смоли. Через три хвилини після цього нам вдається все ж зрівняти рахунок. Після затяжної атаки нашої команди, м’яч виходить за бокову лінію. З-за бокової лінії м’яч вкидає Груник прямо на ногу Озимкові, той прекрасним ударом ледь не з центра поля попадає прямісінько в дальню дев‘ятку воріт, прекрасний гол – 1:1. Зрівнявши рахунок, волєни, як зазвичай, продовжують й далі штурмувати ворота суперників. Не обійшлось без подальших атак і цього разу. Гарну нагоду вивести команду вперед в цьому матчі втратив капітан – Бабин, який вийшовши на побачення з голкіпером не зумів забити, оскільки захисник в останній момент встиг вибити м’яч з під ніг нашому нападаючому. Цим гострим моментом й завершилась в основному перша половина гри.

В другому таймі події на полі розвивались по-різному. Багато гарних можливостей мали наші гравці, були й моменти у суперників. Прекрасну нагоду забити за Ниву мав Тлумак, який пройшовши по центру, вийшов на ударну позицію та пробив повз ворота, знову не пощастило. Перед тим, як ми змарнували свою нагоду забити, суперники теж в попередній атаці не використали практично стовідсоткову  можливість. Карпа помилився на виході, і ворота лишились порожніми, нападаючий суперників пробивав, та з лінії воріт м’яч виніс задній захисник – Квик, практично в останній момент врятував команду. Можна сказати реабілітувався за помилку в першому таймі, після якої забили нам. Гра продовжувалась, команда «НИВА» грала без замін, і вже відчувалась втомленість гравців, та потрібно було викладатись кожному, щоб здобути очки в матчі. Переломним моментом другого тайму, та й загалом всієї гри стало пенальті в наші ворота на 79-ій хвилині гри, практично за десять хвилин до закінчення матчу. Одинадцятиметровий було призначено за грубий фол з боку Баличика в штрафному майданчику. Та суперникам не вдалось відразу реалізувати цей стандарт. Карпа вгадав напрям польоту м’яча, та відбив пенальті перед собою, але нажаль першим на добиванні був гравець Крисович, який з п’яти метрів з другої спроби розстріляв нашого голкіпера. Рахунок став 2:1. І часу залишилось дуже мало, та незважаючи на те, Нива продовжувала атакувати і створювала моменти щоб забити та вдруге в цьому матчі зрівняти рахунок. В останні хвилини суттєво загострював атаки нашої команди  Смола, та його удари теж не принесли команді жодного успіху.

Гра так і завершилась, з мінімальною перевагою суперників з рахунком 2:1. В цьому матчі Нива точно не заслужила на поразку, це як мінімум мала б бути нічия. Ми вийшли на поле ослабленим складом, та зіграли краще суперників в повному складі. Було навіть дивно дивитись на рівень гри цього матчу. Гра з своєю видовичністю  нагадувала матч другою ліги, оскільки суперники які грали основним складом проти нашого резервного, виглядали як команда з нижчої ліги. Шкода що Крисовичам пощастило з одинадцятиметровим ударом, якби не це пенальті, ми б не пропустили, а по можливості своїх атак могли б й забити та виграти матч, але не сталося.

Отже, втретє поспіль Нива програє. Це якийсь анти рекорд команди по результатам зіграних матчів. За два матчі до завершення змагань в Прем‘єр-лізі, ми посідаємо 5-е місце. За нього й будемо боротись до кінця чемпіонату, хоча є й шанси на четверту сходинку, але тут все залежатиме не лише від результатів Ниви, а й від інших матчів. Тому будемо надіятись на перемоги, які нам подарує наша улюблена команда, в якої зараз складний період, програш з програшем. Та вболівальники Ниви підтримують команду, і ми ще покажемо в кінці сезону, що не просто так вважаємось Володарями Кубка Незалежності. Удачі, Волєни! Хай щастить.

Андрій Горбатий

Для команди «НИВА», 18 вересня 2011 року

Прев‘ю:   Черговий тур Прем‘єр-ліги, в якому наша Нива зустрінеться з суперником, який зараз посідає другу сходинку в турнірній таблиці, і досить активно веде боротьбу за перше місце з Мостиською Скалою. Крисовичі – команда, яку нам просто необхідно обігравати, для того щоб зберегти мінімальні шанси на здобуття бронзи цьогорічної Прем‘єр-лізі.

Пригадуємо собі матч першого кола між цими командами, який завершився нульовою нічиєю в домашньому для нас матчі. Тоді шанси забити й перемогти мали обидві команди, і з підсумками гри, кожен заслуговував на перемогу, та забити нікому так і не вдалось – матч завершився сухою нічиєю. Тепер програвши два матчі поспіль, Нива розуміє, що права на помилку в нас просто немає. Потрібно скористатись останнім шансом якось виправити ситуацію в турнірній таблиці, та нарешті перемогти.

До кінця змагань цьогорічної Прем‘єр-ліги в активі нашої команди залишилось три поєдинки. Після недільного матчу з Крисовичами, у 18-ому турі приймемо команду з Черняви, та зіграємо пропущений матч 10-ого туру проти Мостиськ. Отож максимально можливо можна заробити дев‘ять очок, які можуть багато змінити в розташуванні сил в турнірці. Тому Нива докладе над зусиль, щоб привезти ще один кубок в Арламівську Волю, нехай це буде кубок за третє чи друге місце, але все ж призове. Зробити це буде не так легко, як здається на перший погляд, оскільки команди в кінці сезону налаштовані рішуче, та будемо боротись, бо ми «волєни»!

Отже, у неділю всіх запрошуємо в Крисовичі – підтримати Ниву в важкому матчі з серйозним суперником. Бажаємо команді успіху!