П`ятниця, 29-03-2024, 07:31

300

Неділя, 28 серпня 2011, 14:00, стадіон села Золотковичі

ФК «Золотковичі» (Золотковичі) – ФК «НИВА» (Арламівська Воля) – 1:0

У неділю проходив черговий тур змагань в Прем‘єр-лізі. Наша команда грала на виїзді проти Золоткович, де мінімально поступилась з рахунком 1:0. Причиною такою поразки стала напевне відсутність кількох гравців основного складу, що дуже послабило лінію атаки команди.

Початок матчу був за господарями, тобто стартових десять хвилин наші суперники контролювали гру та завдали чимало небезпечних атак на наші ворота. Одна з таких атак ледь не переросла у взяття воріт, коли нападник суперників пробивав з кількох метрів по наших воротах, після чого м’яч влучив у перекладину воріт, обійшлось. Після чого, гравці Ниви зрозуміли серйозність своїх помилок, та кинулись їх виправляти в нападі. На 10-ій хвилині арбітр матчу проігнорував момент, коли м’яч влучив в руку захиснику Золоткович в карному майданчику суперників, і не призначив стовідсоткового пенальті. Потім команди й далі обмінювались атаками на ворота одні одних. На 20-ій хвилині гри команда Нива пропустила. Сталось це після затяжної атаки суперників: один гравець подав м’яч в центр, після чого нападнику команди залишалось просто сильно пробити по воротах, адже його ніхто в цей момент не прикрив, він спокійно обробив м’яч, і сильно пробив, тут Карпа не зміг врятувати команду від пропущеного голу.

Пропустивши, команда як відомо, зразу кидається в бій і намагається відігратись. Так все й виглядало цього разу. Бабин взяв м’яч в свої ноги, і красиво пройшовши лівим флангом, протиснувся до центру та пробив в кількох сантиметрах від перекладини, тобто вище. А була досить гостра атака. Через три хвилини після цього, суперник заробив право на штрафний удар, але Карпа зігравши красиво відбив цей удар на кутовий. Останні хвилини першого тайму запам’ятались красивим ударом Андрія Тлумака, який обробивши м’яч пробив з непоганої позначки, та м’яч пролетів біля штанги. Команди пішли відпочивати.

Другий тайм подарував нам декілька небезпечних та гострих моментів біля воріт суперників, після яких ми були зобов’язані забивати, але просто не щастило. Хочеться відзначити дуже грубу та жорстку гру команди Золоткович. По гірчичнику за цей матч отримало половина складу суперників. Дуже небезпечна гра з їхнього боку, та й хамське відношення до своїх суперників. На 48-ій хвилині Груник А. пробивав штрафний, але удар не сильний, воротар забирає м’яч в руки. Команда й далі продовжує атакувати ворота суперників. Пригадуємо лише удар Бабина, після сильної передачі Карпи С., той обробляє м’яч, проходить ще декілька метрів і пробиває по воротах, було дуже небезпечно, але м’яч зрізався з ноги, і пролетів буквально над хрестовиною воріт. Шкода, міг бути гарний гол. Суперники теж дуже активно тривожили захист команди Нива, одного разу змарнували хороший момент подвоїти свою перевагу в матчі. На26-ій хвилині по наших воротах пройшла серія ударів з близької відстані, та нам вдалось відбивати ці удари,і не пропустити. Одного разу нападаючий суперників лежачи  рукою віддав пас на свого колегу,  арбітр цього епізоду не побачив.

Дуже хороший шанс зрівняти рахунок мав Груник Андрій, який пройшовши по флангу пробивав по воротах, але удар було заблоковано в останній момент, і м’яч був вибитий на кутовий рикошетом, так думали футболісти і вболівальники, але іншої думки був наш шановний рефері, який показав на удар від воріт.  Взагалі арбітрові в цьому матчі за суддівство можна поставити натяжну трієчку з мінусом, адже некоректне суддівство, трохи дивні рішення з його боку – це тільки додає негативних характеристик федерації та зокрема головному арбітру Мостищини  - Мандзяку Оресту, який був присутнім на цьому матчі. До кінця матчу залишалось п'ятнадцять хвилин. Атакували гравці Ниви, в команді відбулись тактичні зміни, всі сили були кинуті на атаку, для того, щоб зрівняти рахунок в матчі. Та не вийшло, останні хвилини, удари по воротах, тиск на ворота суперників – все це не принесло успіху команді. Матч так і завершився з мінімальною перевагою у рахунку на користь суперників.

Нива програла, і це неприємно. Безпрограшна серія команди тривала 8 матчів з 24 липня. А тут несподівана поразка. Можливо знову недооцінка суперників, або розслабленість після тріумфу в Кубку Незалежності зіграли злий жарт з командою, бо такий непотрібний програш, і втрата очок в боротьбі за призові місця цьогорічної Прем‘єр-ліги. Але це футбол, і на кожен матч повинна  бути окрема підготовка та відповідне налаштування гравців команди. Не можна розслаблятись, треба грати до кінця.

Команді ж бажаємо в наступних матчах лише перемог, і забитих м’ячів в ворота суперників. Адже Нива продовжує боротьбу за золоті медалі Прем‘єр-ліги Мостищини 2011 року. Тож успіхів Вам, волєни!

Андрій Горбатий,

для команди «НИВА», 28 серпня 2011 року

Прев‘ю:   Наступний матч переможці Кубка Незалежності 2011 року зіграють проти команди, з якою в домашньому поєдинку втратили перемогу на останніх хвилинах матчу. Пригадуємо, як програючи в першому колі з рахунком 2:0, Нива зуміла зібратись, та вийти вперед в матчі. Але нам тоді не вдалось втримати перемогу, Нива пропустила на останніх хвилинах матчу, і команди розійшлись нічиєю 3:3. Звичайно ж такий рахунок нас не влаштовував.

Цієї неділі ФК «НИВА» буде грати лише на перемогу. Нам зараз необхідні три очки, здобуті в наступному матчі. Нива веде боротьбу за чемпіонство в Прем‘єр-лізі. І маємо на це дуже високі шанси. Тому наступний матч повинен бути ще одним доказом того, що команда з Арламівської Волі – найсильніша в районі. Отож перемігши в кубку, сконцентруємо всі сили на чемпіонат, і покажемо там високий результат.