П`ятниця, 26-04-2024, 15:18

300

Неділя, 31 липня 2011, 14:00, с. Арламівська Воля

ФК «НИВА»(Арламівська Воля) - ФК «Авангард» (Хоросниця) – 4:0

Красиву та впевнену перемогу здобула наша Нива у вчорашньому матчі-відкритті другого кола змагань у Прем‘єр-лізі. Таким чином ми відімстили суперникам за поразку на виїзді ще в першому колі і здобули важливу перемогу та потрібні три очки у турнірній таблиці.

Розуміючи серйозний та напружений стан у турнірці, потрібно було здобувати перемогу, про інший результат і не говорилось. Команда на цей матч була в оптимальному складі. Практично всі гравці основи змогли вийти на поле і зіграти в цьому матчі. Початок гри був дещо складним, наші гравці не могли нормально розіграти м’яч і розпочати атаку на ворота суперників. В багатьох випадках суперники перехоплювали наші паси та передачі, і тим самим розвивали свою атаку. Перевірений командою варіант заднього захисника у ролі Квика на відмінно справлявся з атаками суперників, і злагоджений захист Ниви не дозволив суперникам цього дня відзначитись у наших воротах, вони залишились сухими.

По справжньому перший небезпечний момент біля воріт Хоросниці був на 18-ій хвилині гри. В цьому епізоді Бабину вдалось обробити м’яча в штрафному майданчику та пробити по воротах, але м’яч зрізався з ноги і пролетів високо над перекладиною. Команди обмінювались нічим не серйозними атаками по воротах одна одній, та забитим голом якось не пахло. Красиво виконав штрафний удар Груник Андрій, йому трішки не хватало точності, а міг би бути красивий гол. Гол ми все ж забили, на 29-ій хвилині після затяжної атаки нашої команди, м’яч було накинуто в штрафний майданчик, і Михальчук красивим ударом з льоту пробив по воротах, м’яч залетів у сітку воріт, воротар там був практично без шансів на успіх. Не пройшло й п’яти хвилин після забитого голу, ми підтверджуємо свою тактику красивої гри та відповідно перемоги. Забиваючи раз, ми з впевненістю граємо далі, і неодмінно заб’ємо й вдруге, а то й втретє. Квик, красиво пройшовши лівим флангом, робить точну передачу на Михальчука, якому тільки залишилось не промахнутись, і він робить свою справу, забиває другий м’яч. Після того, як ми забезпечили собі впевнений відрив у два м’ячі, команда все ж продовжувала тривожити захисну лінію суперників, адже завданням на матч було перемогти з різницею не менше трьох м’ячів. Тому Нива рухалась до виконання  поставленого завдання.

В другому таймі справи в команди пішли ще краще ніж у першій половині гри. Не пройшло й дев‘яти хвилин після початку другої половини гри, а рахунок в матчі вже був 3:0. Цього разу гол на рахунку Сорокового, який після вдалого пасу вийшов віч-на-віч з голкіпером, і красиво розібравшись з воротарем, закинув круглого у правий кут воріт. Аналогічний момент знову був у Сорокового дещо пізніше, але цього разу йому вже не вдалось перехитрити воротаря, і забити вдруге. Команда продовжувала тиск на ворота суперників, що й дало свої плоди. На 20-ій другого тайму, Смола робить рахунок розгромним, забиваючи вчетверте. Він пробив у звичному для себе стилі: сильно і низом. Воротар намагався відбити цей м’яч ногою, але змазав, і вийшов такий кумедний гол. Забивши чотири м’ячі, ми звичайно ж мали шанси і на п’ятий гол, але не хватало влучності ударам Озимка, Бабина. Хорошу нагоду забити втратив Шот, який після подачі не зміг переправити м’яча у ворота, а натомість пробив вище воріт. Суперники мали гарну нагоду скоротити розрив у рахунку, але одного разу вони не скористались помилкою нашого захисту, після чого нападаючий суперників вийшов сам на сам з голкіпером, та забити не зміг. Нива провела цей матч на високому рівні. Забиваючи протягом всієї зустрічі, ми довели, що перемога Хоросниці у першому колі була хіба що везінням для суперників і прикрою помилкою для наших гравців. Продовжуємо грати на такому ж рівні, бо змагання за першість в Прем‘єр-лізі загострюються, і кожен матч, а відтак і здобуті очки можуть бути вирішальними у кінці сезону для команди у розподілі місць в турнірній таблиці. Тому бажаємо команді лише перемагати та здобути золоті медалі цьогорічного чемпіонату. Успіхів Вам!

Прев‘ю:  Як бачимо, наша Нива перший матч другого кола зіграє не з Мостиськами, як має бути згідно з календарем, а з Хоросницею. Гру з Мостиськами перенесли на невизначену дату. І хочеться додати, що матч першого кола проти Мостиськ скоріш за все буде переграним, оскільки на федерації вирішили, що в цьому матчі арбітр судив не об’єктивно, що й привело до результату, який ми маємо. Але точніша інформація ще з‘явиться на нашому сайті, оскільки питання ще буде вирішуватись на засіданні представників команд на федерації.

На гру з Хоросницею настрій особливий. Потрібно не просто вигравати, а зробити це красиво. Всі пригадуємо прикру поразку 10 липня на футбольному полі суперників. Та гру було розібрано, висновки зроблені, і всі ми чекаємо лише відмінного результату від цієї гри. Отже, у неділю в селі очікуємо на гарний футбол у виконанні команди «НИВА», яка вже просто повинна виходити з прикрих поразок в Прем‘єр-лізі, і надолужувати втрачені очки в останніх матчах. Ми ж бажаємо команді лише красивої гри, та переможного результату.