Субота, 27-04-2024, 23:17

300

Головна » 2015 » Січень » 31 » Арламівська Воля грає у футзал впродовж міжсезоння і досягає непоганих результатів
20:01

Як відомо, колектив команди «Нива» приймав участь у Третьому Чемпіонаті району з футзалу. Наш колектив уперше взяв участь в подібному чемпіонаті на паркеті, і за результатами 34-ох турів, посів 6 місце серед 18-и команд. Для нас це досить високий результат. Вітаємо команду з таким досягненням, дякуємо хлопцям, які зуміли зорганізуватись і гідно представити нашу команду в турнірі такого рівня. Результат виступів нашої команди повинен був стати ще кращим, цьому завадили травми гравців. Пройшовши майже 75% шляху, наша команда впевнено посідала 4-у сходинку, поступаючись найсильнішим командам на той час. Після цього, майже в один день травми отримали двоє наших гравців основи, і тримати таку високу планку було для нас надто важко. Проте, хлопці зуміли гідно закінчити цей чемпіонат, здобути високе 6 місце. Вітаємо команду з цим досягненням, молодці. Радували красивою грою протягом майже трьох місяців зими.

Як повідомляє офіційний сайт ФФМР, вже у перший день весни, 1 березня, відбувся ще один турнір у спортзалі, в якому участь взяли юніори нашої команди, тобто турнір між юнацькими складами (до 1997 року народження). Усього взяло участь в турнірі 8 команд, які були поділені на 2 групи. В своїй групі наша команда виграла всі 3 поєдинки, вийшовши у півфінал з першого місця. Тут наша команда здолала хлопців з Підгаті з рахунком 5:3 і вийшла у фінал, де зустрілась з командою Черняви. Боротьба велась до останніх секунд, де наші юніори мінімально поступились з рахунком 5:6. Все ж вітаємо хлопців з 2-им місцем. Хочемо відмітити бажанням грати футбол, а перемоги прийдуть.

Попереду нові старти, підтримуйте своїх, вболівайте на Ниву! До нових перемог.

Переглядів: 378 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0