Яким буде результат виступів нашої команди в чемпіонаті 2015 ?

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Березень » 27 » Кубок Чемпіонів 2011/2012, 1/4 фіналу, Перший матч

Четвертий арбітр:       Зеновій Колтун

Команда «НИВА» з рідного села Арламівська Воля робить ще один крок назустріч перемозі в турнірі, здобуваючи перемогу в першому матчі чвертьфіналу Кубка Чемпіонів Львівщини сезону 2011-2012 року.  Така важлива перемога на виїзді, забиті два м’ячі, які додадуть упевненості перед домашнім матчем-відповіді, але наголошую: перед матчем. Під час самої гри, все буде вирішуватись на футбольному полі, де м’яч, як завжди круглий, і влітає в ворота обох команд.

Після важкої дороги, яку подолали гравці команди, відстанню у майже 160 км, футболісти все ж знаходились в оптимальній формі. Були присутні усі гравці команди, заявлені в турнірі, що теж додавало упевненості. Гра розпочалась з невеликим запізненням.

Матч був досить напруженим, обидві команди продемонстрували відмінну та видовищну гру. Весь перший тайм гра була доволі рівною. Хороші нагоди забивати мав Смола Іван, який відзначився ударом в перекладину, виконуючи штрафний удар. Показати ще більш хороший футбол, командам завадив стан поля, яке після дощу було досить важким для футболу, та в цьому господарі не винні, бо стадіон готувався до матчу.

Другий тайм, і нам вдається забити. Цей гол став переломним у матчі, точніше кажучи, гра набула ще більш цікавішого характеру при рахунку 1:0. А забив Смола Іван, який відмінно зіграв на добиванні після удару Володі Смоли.  Після цього суперник був змушений відіграватись, і в захисній лінії Монастирця почали з’являтись дірки, чим користались наші футболісти на контратаках. В одній з таких атак, Смола Іван подвоїв перевагу Ниви, оформивши дубль в матчі на 71 хвилині. Відразу після цього, він мав ще два аналогічних моменти, тобто виходи віч-на-віч, щоб забити, та не вийшло. Суперник теж дуже гостро атакував наші ворота. В одній з атак, нашу команду виручила майстерність голкіпера – Котовича Володі, який витягнув нереальний удар зі штрафного, коли м’яч ідеально був закручений і нижню дев’ятку. Та й крім цього моментів суперникам хоч відбавляй.

Докладного післяматчевого звіту цього разу не буде. Я не зміг бути присутнім на матчі, шкода. Та головним є те, що ми виграли. Вище вдалось описати почуті від колег враження від матчу. Компенсацією за таку незручність буде наступний звіт, після суботнього матчу-відповіді, обіцяю ідеально розгорнутий звіт і відразу декілька новинок, дочекайтесь.

Попереду у нас дуже відповідальна гра. Матч, де вирішиться доля путівки до півфіналу Кубка Чемпіонів Львівщини 2011/2012 років. Запрошуємо усіх на футбол обласного рівня в Арламівську Волю. Команді необхідна ваша підтримка, здобудемо цю важливу перемогу разом. Будьмо з командою в ці дні великих та визначних матчів, бо такого футболу в Арламівській Волі ще не було. І хто знає, коли знову досягнемо таких результатів. Тому, Ви не можете пропустити футболу такого рівня в рідному селі за участі нашої команди.

Команді бажаю одного: не розслабитись. В такому ж дусі продовжуйте, і грайте до останнього. Здобудемо перемогу разом!

Андрій Горбатий,

Для команди «НИВА», 31.03.2012р.

ПРЕВ’Ю

Отож жереб звів нашу команду в чвертьфіналі турніру з представником Жидачівського району, командою села Монастирець. Дійшовши до стадії, де залишилось лише 8 найсильніших команд, розумієш, що напруження тільки зростає, кожен готовий вести боротьбу до кінця, аби здобути бажану перемогу. Команда «НИВА», як дебютант обласного турніру, вже добилась чималих результатів, та зупинятись на досягнутому ми не маємо права. Будемо змагатись до кінця, до перемоги.

Наш суперник по чвертьфіналу – одна з найсильніших команд Жидачівського району. Минулого сезону Монастирець посів друге місце в районній першості, та зайняв другу позицію в розіграші районного кубка (матчі зіграні по колу). Що ж до попередніх сезонів, то команда стабільно перебуває в числі призерів районних змагань. Результати виступів ФК «Монастирець» в чемпіонаті району за останні роки: