ФК «НИВА»

Бронзовий призер Прем'єр-ліги 2012

Володар Кубка Чемпіонів Львівщини 2012

У середу, 24 жовтня, в приміщенні будинку культури м. Мостиська було проведено урочисту церемонію підведення підсумків та нагородження кращих команд та гравців футболу в нашому районі.

Звичайно ж, Футбольна команда «Нива», як один з призерів цьогорічної Прем'єр-ліги була присутня на цьому святі футболу. За підсумками футбольного сезону, наша команда посіла третю сходинку в найвищій та найпрестижнішій лізі району, пропустивши вперед команду «Скала» м. Мостиська на 1 очко, яка посіла другу сходинку, та команду «Шанс» с. Крисовичі, яка й стала Чемпіоном району з футболу, відірвавшись від нашої «Ниви» на 4 пункти.      Команді було вручено Кубок за третє місце, а також пам’ятні медалі гравцям.

Та окрім цього, на початку церемонії, Голова Федерації футболу Мостищини, Роман Матис, відзначив успішний виступ нашої команди в Кубку Чемпіонів Львівщини 2011/2012, команда виграла. Гравців «Ниви» урочисто, під аплодисменти запросили на сцену, де капітану ще раз було вручено трофей, Кубок, який символізував перемогу в цьому турнірі.

Проводилось нагородження чемпіонів та призерів Перших ліг району, а вже після цього було вручено пам’ятні статуетки кращим гравцям району по усіх ігрових позиціях на футбольному полі. І тут знову на сцену запрошено футболіста команди «Нива». Квик Іван – останній захисник футбольної команди «Нива» - Кращий захисник Прем'єр-ліги району 2012 року. Отож вітаємо нашого гравця з цим досягненням, та зичимо йому й надалі продовжувати успішні виступи за нашу команду, та здобути ще не одну таку нагороду.

Нагородження завершилось і підсумки футбольного сезону 2012 року на Мостищині підведено. Проте, зараз триває ще один Кубковий турнір, де цими вихідними будуть зіграні півфінальні матчі. Зичимо нашій команді здобути перемогу і у цьому турнірі, таким чином, поставити жирну крапку на фініші сезону.