Підсумки сезону 2012

Підсумки 2012

КУБОК НЕЗАЛЕЖНОСТІ 2012

Ранній виліт та змарновані надії на повторний Кубок

Турнір, який підкорився нашій команді у минулому сезоні, ми здобули пам’ятну та грандіозну перемогу в Кубку Незалежності 2011 року, ця перемога стала початком великих досягнень команди за ці два футбольні роки. Шалена радість гравців та вболівальників команди, коли здобуваємо перемогу в цьому Кубку, турнірі який ми так бажали виграти, і заслужено виграли.

В сезоні цього року ми виходили діючими володарями головного кубка району, повинні були відстояти перемогу та виграти цей кубок знову. Та пам’ятаємо, що не так вдало все вийшло, як планувалось. Вже на першій стадії розіграшу, ми зустрілись з командою, яка була серед числа фаворитів на перемогу в цьому турнірі – село Крисовичі.

В першому матчі, який відбувся 20 травня, наша команда терпить поразку з рахунком 4:1, що так і не вдалось відіграти в домашньому матчі-відповіді через тиждень. Саме наступної неділі, 27 травня, на рідному стадіоні ми здобули перемогу з рахунком 3:1, та цього не вистачило, аби продовжити змагання за Кубок і вийти до чвертьфіналу. Пригадуємо віддану та прекрасну гру у виконанні гравців Ниви у цьому матчі, та не вистачило, не дотиснули і вилетіли так рано.

Після цієї поразки було зроблено ряд висновків, які допомогли налагодити командний дух нашої Ниви, що дуже допомогло в матчах Прем'єр-ліги.

Програли в 1/8 фіналу, не судилось нам цього року вигравати цей трофей знову. Можливо наступного року пощастить більше.

Підводимо підсумки, хоча суттєво й немає чого підводити. Бомбардири команди в цьому турнірі наступні: