300

Головна » 2014 » Січень » 4 » Підсумки золотого сезону 2013
02:06
Підсумки золотого сезону 2013

Далі переходимо до підведення підсумків у турнірі, який двічі поспіль виграла наша Нива. І так, другий за престижністю Кубок району і третій за престижністю футбольний турнір Мостищини – Кубок сільських колективів «Золота осінь».

Осінь 2012 і 2013 років для нашої «Ниви» стала справді золотою. Перемога в турнірі у сезоні 2012 року була дебютною для команди. Постало нове завдання: захистити цей особливий Кубок, тобто виграти його знову. Зробивши це, ми встановили ще один рекорд, як команда, яка двічі поспіль виграла Кубок «Золота осінь», раніше досягти цього не вдавалось нікому. Особливість даного турніру полягає в тому, що тут перемагають дійсно найвитриваліші та найдосвідченіші команди. Кожна стадія турніру для команди складається з однієї гри, і права помилки тут немає, програв – покинув турнір. Тому перемагають тут найкращі команди району, і те що нам вдалось двічі поспіль тріумфувати в цьому турнірі, тільки підкреслює майстерність гри команди «Нива» Арламівська Воля.

І так: «Чемпіонський «Золотий покер» 2013», Перемога друга – Кубок сільських колективів «Золота осінь»!

Цьогоріч в турнірі взяло участь 23 колективи. Змагання розпочались зі стадії 1/16 фіналу. Наша ж команда стартувала з 1/8, і тут нам дістався один з найсильніших суперників – команда сіл Раденичі та Зав‘язанці. Спеціально створена команда для перемоги в турнірі, та Воляни так легко не здались, і вольова перемога 2:1 вивела нас до чвертьфіналу. На цій стадії Ниві довелось зіграти в серії післяматчевій пенальті, до речі, єдиній в сезоні, яку ми виграли більш ніж переконливо – 3:0. Далі півфінал з Крисовичами – один з фаворитів турніру, та й тут ми були сильнішими, як по грі, так і по результату – 2:1. Фінальний двобій проходив в селі Крисовичі, зустрілись з сусідами – Підгаттю. Нам залишалось довести свою перевагу до кінця, здолавши останню перешкоду на шляху до Кубка та чергового рекорду. Команда зробила всю роботу, впевнено перемігщи суперника 2:1, і Кубок «Золотої осені» знову поїхав в Арламівську Волю.

«Арламівська Воля – вдруге поспіль, Переможець Кубка сільських колективів «Золота осінь». Воля здобула чергову велику перемогу, ми відстояли виграний минулого року трофей, і являємось на сьогодні найсильнішою футбольною командою Мостиського району.» - з фінального звіту на сайті команди.

Команда провела максимальні 4 матчі в цьому турнірі, за які забила 7 м‘ячів. Таблиця бомбардирів Ниви в турнірі наведена нижче.

Отож вітаємо нашу команду з чудовою перемогою в Кубку сільських колективів «Золота осінь 2013», та зичимо у 2014 році встановити черговий рекорд, вигравши цей турнір тричі поспіль.