Прем‘єр-ліга 2014. 14 ТУР

Неділя, 7 вересня 2014, 17:30, стадіон «АРЕНА ВОЛЯ»

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ 1:0 МИШЛЯТИЧІ

(Сухачев 77‘)

Арламівська Воля здобула перемогу, вперше за останні майже 2 місяці. Попередній раз ми вигравали ще 12 липня в кубковому матчі проти Крисович. Потім пішла серія поразок і невдач, яка могла б продовжитись і результатом цього матчу, враховуючи склад нашої Ниви на гру, але здобута заслужена перемога і психологічно важливі три очки.

Ми вийшли на поле слабеньким складом, відразу два дебютанти в основі, без замін. З основи «Золотого складу 2013» зіграло менше половини гравців. В нас і раніше були кадрові проблеми, але щоб аж так – це вперше. Тим не менш суперник виглядав ще гірше і зумів виставити на початок матчу лише 10 гравців основи. Матч розпочався з величезним запізненням з вини арбітрів, які так і не з‘явились на гру. В результаті ми змушені були шукати арбітра на матч і за згодою обох команд обслуговувати гру власними силами.

Нива зіграла дуже сильно, в порівнянні з рівнем гри суперників. З перших хвилин суттєво загострювала ситуацію біля чужих воріт, дозволяв суперник. Моментів забити у нас було більше ніж достатньо. Весь перший тайм та більшу половину другого ми атакували, загострювали, завдавали ударів по воротах, та забити не виходило. Прекрасну гру в команді суперників продемонстрував воротар Мишлятич, який з десяток разів відвернув загрозу від власних воріт, залишивши їх майже сухими.

Забили єдиний гол в матчі на 77-ій хвилині. Відзначився дебютант команди – Сухачев Василь, з чим його і вітаємо. Розіграли класну атаку: Груник зробив діагональну передачу на Бабина, той обробивши м‘яч, прострілив на лівий фланг, передачу замкнув Сухачев.

Матч так і завершився. Не звикла Арламівська Воля до футболу такого рівня, та головне це те, що в нас є хороші гравці саме з нашого села, які в скрутний час можуть підмінити гравців основи. Надіємось що справи в команди покращаться і ми дуже скоро повернемось на вершину Мостиського футболу. Успіхів усім нам!

Андрій Горбатий

для команди «Нива»

8 вересня 2014 року

Прев‘ю

Цієї неділі в районі пройдуть матчі 14 туру Прем‘єр-ліги. Наша команда зіграє з Мишлятичами. Всі добре пригадуємо несподівану поразку у першому колі чемпіонату, коли ми на жахливо підготовленому стадіоні у дощову погоду програли з рахунком 2:3. Тоді це була одна з найгірших ігор команди в сезоні, зараз же ми прагнемо реваншу та перемоги.

Нива останній матч зіграла ще 17 серпня. Вже майже три тижні без офіційних матчів. Побачимо, як така серйозна перерва вплине на рівень підготовки футболістів до матчу. Ми зобов‘язані перемогти в цьому матчі. Запрошуємо всіх любителів футболу та уболівальників команди прийти та підтримати нас у недільній домашній грі. Вперед Воляни, до перемоги!

Переглядів: 428 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 5.0/1