16:55
Прем‘єр-ліга 2014. 16 ТУР

Неділя, 21 вересня 2014, 16:45, стадіон с. Соколя

СОКОЛЯ   4:0   АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ

Розгромна поразка, від Соколі ми ще так не програвали! Результат, як на диво, далеко не по грі. Навіть програвши 0:4, ми говоримо, що грали краще суперників. Пропустили дитячий гол і посипались в центрі поля, через що впустили ще два м‘ячі з інтервалом в одну хвилину. Останній гол пропущений на 90-ій хвилині, терпимо болючу та неприємну поразку.

Починалось все дуже добре. Перші 25 хвилин ми повністю домінували на футбольному полі, суперники за цей час лише двічі змогли перехопити м‘яч та завдати неточних ударів по наших воротах. Скільки же моментів було у наших, на жаль, не змогли їх реалізувати і вийти вперед в цьому матчі. Були моменти у Гуля Назара, його 2 проходи та неточні удари повз ворота. Суперники вперше загострили ситуацію біля наших воріт лише на 30-ій хвилині матчу, коли завдали небезпечних ударів, які були заблоковані захисниками. Під кінець матчу ми знову втратили свої нагоди. В основному першу половину гри ми виграли повністю, суперники захищались.

Другий тайм кардинально змінив цифри на табло результату матчу, але гра по суті й не змінилась. В одній з атак Ниви команду суперників виручив голкіпер, коли Гуль завдав блискучого удару по воротах після пасу Маїка. Хвилину після цього груба помилка нашого голкіпера і дуже простий удар виявився фатальним, м‘яч у сітці воріт на 57-ій хвилині. Цей гол був настільки несподіваним і неочікуваним, що наші хлопці не відразу й зрозуміли як відіграватись, мовляв, всю гру атакуєш, створюєш моменти, а тут, пропускаєш практично з нічого.

Ближче до кінця матчу центр нашої команди суттєво здав, ми пропустили вдруге. Атака лівим флангом, прохід до карної зони і удар під ближню стійку – 2:0 на 79-ій хвилині. Минає ще хвилина і рахунок стає 3:0 після удару висотою через голкіпера. Команда деморалізована, відіграватись вже немає сенсу. Три м‘ячі при такій грі, коли суперник грає в 7 захисників і 3 нападники – відіграти практично неможливо. В останні хвилини ми пропустили і 4-ий м‘яч. Помилка в захисті, подача з лівого флангу, скидка і розстріл з двох метрів в порожні ворота. От такий вийшов матч, ми знову програємо!

До кінця чемпіонату нам залишається зіграти ще 3 матчі. В календарі 17 туру домашня гра проти Старяви, потім виїзд у Зав‘язанці і пропущений матч з Раденичами. Максимум що ми можемо вижати з цим матчів – це 6-а сходинка. Проте цілком ймовірно, що виступ завершимо на 7-ій позиції. От такі в нас справи. Приходьте на футбол і підтримуйте команду, ми скоро знову переможемо. Гравцям бажаю триматись разом, ми одна команда, не втрачайте духу і грайте до кінця, а не розбігайтесь як боягузи!