Прем‘єр-ліга 2014. 17 ТУР

Неділя, 28 вересня 2014, 14:20, стадіон «Арена Воля»

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ   2:4   СТАРЯВА

(Колодій 16', Гуль 64')

Вкотре програємо на домашньому стадіоні. Терпимо поразку, демонструючи кращу гру, в порівнянні з суперником. Причини поразки різні, головна з яких - це грубі помилки воротаря. Ми двічі відігравались по ходу матчу, а коли рахунок був 2:2, мали дуже хорошу нагоду вийти вперед, та ми її втратили, чим скористався суперник, який забив гол на контр атаці, а трохи пізніше довів свою перевагу і встановив кінцевий рахунок матчу - 4:2 на користь команди зі Старяви.

Вже на 3-ій хвилині Старява заробила право пробити штрафний удар, який став фатальним для нашого голкіпера – 1:0. Через 13 хвилин ми відновили паритет в матчі. Воротар вибив далеко на Бабина, той скинув на Колодія, який в неймовірному ривку випередив захисників команди суперника і красиво обробивши воротаря пробив по воротах – 1:1 на 16-ій хвилині. Далі наші мали непогані моменти вийти вперед в матчі, натомість пропустили ще один курйозний гол, цього разу помились захисники. Задорожний не зміг вчасно вибити м‘яч, а передачу в центр під удар красиво використав нападник команди зі Старяви. На 42-ій хвилині пропущена контратака і рахунок 2:1 не в нашу користь.

Другий тайм закінчився теж з рахунком 2:1, і теж на користь суперників. На 64-ій хвилині ми зрівняли рахунок в матчі. Знову гольовий пас віддав Бабин, цього разу на Гуля, який в дотик переправив м‘яч у ворота. Красиві голи забивали наші хлопці цього дня. Потім були класні моменти вийти вперед, але суперників вдало рятував голкіпер. Ми пропустили на 77-ій хвилині, знову помилка в захисті і ми знову поступаємось. Далі кинулись відіграватись, не змогли, пропустили ще. Останній гол матчу було забито на 86-ій хвилині. Матч завершився, останній домашній матч цього чемпіонату, ми програли вдома, вкотре.

За два футбольні дні наша команда провела два матчі, ми побачили 19 м‘ячів, не так часто таке трапляється. В неділю нас чекає остання гра Чемпіонату. Їдемо у Зав‘язанці, де вже в турнірній таблиці для нас абсолютно нічого не вирішується, хіба що покращити статистику перемог і забитих голів. Підсумком цього Чемпіонату для нас є сьоме місце у турнірній таблиці. Так низько ми не фінішували вже давно. Запрошуємо підтримати команду у матчі останнього, 18-го туру Прем‘єр-ліги, який відбудеться 5 жовтня.