180 глядачів, 16˚С

стадіон «APEHA BOЛЯ»

Арламівська Воля – Хоросниця – 5:1

(Бабин 49’, Баличик 60’, Груник В. 74’, Сороковий 83’, Маїк С. 88(п))

Прекрасний старт в чемпіонаті району. Футболісти Ниви продемонстрували гарну гру, створивши велику кількість гольових моментів, що й забезпечило нам впевнену перемогу. Розгромна перемога в першому турі повинна додати впевненості у наступних матчах.

Розраховували на такий результат, та після першого тайму на табло світились нулі, весь зорепад голів наша команда зберегла на другий тайм, починаючи з перших його хвилин, ми забивали з інтервалом у 10 хвилин голи на різний смак.

Бабин розіграв з Баличиком комбінацію в три паси через половину поля суперників, і вийшовши на ударну позицію пробив у ближній кут – 1:0.

Минає 11 хвилин, чергова атака Ниви, передача з лівого флангу на Баличика, той красиво обробляє м’яч і з кількох метрів пробиває голкіпера суперників – 2:0. ... Читати далі »

Переглядів: 858 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 19-04-2012 | Коментарі (3)