Прем‘єр-ліга 2014. 7 ТУР

Субота, 14 червня 2014, 18:00, стадіон «АРЕНА ВОЛЯ»

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ   1:1   СОКОЛЯ

(Квик 45+1' (Р))

Ми знову не змогли взяти 3 очки в матчі, по грі показали гостріший футбол за суперників, створили на ряд більше моментів в порівнянні з Соколею, вели в рахунку, але футбольна фортуна нам не підіграла, пропустили на старті 2 тайму, і завершили матч нічиєю 1:1. Невтішний рахунок для нас, оскільки цей матч ми зіграли краще за суперників, і значно більше заслуговували на перемогу.

0

По ходу гри арбітр ставить пенальті на 26-ій хвилині у ворота Соколі за грубу гру в штрафному майданчику проти Баличика. З позначки пробивав Маїк, який не зумів попасти в площину воріт, схибивши з 11-и метрової позначки. Такі моменти сильно б‘ють по психологічному настрою гравців, але Нива зібралась і створила ряд гострих моментів ще до перерви, з яких вдалось відкрити рахунок в матчі. Блискавичний момент був у Бабина, коли той пробивав з кількох метрів, обробивши передачу від Маїка, не поцілив у ворота на 42-ій хвилині. Потім неймовірний удар у виконанні найстаршого гравця команди – Смоли Володі, після якого м‘яч влітав у дальню дев‘ятку за неймовірною траєкторією, але воротар Соколі рятує свою команду. На останній хвилині 1 тайму, гравці Соколі знову порушують правила в карній зоні, і арбітр матчу, цілком справедливо вказує на 11-и метрову позначку. Цього разу пробивати пішов Квик Іван, і зробив це дуже впевнено, відкривши рахунок в матчі сильним ударом по центру воріт. За весь перший тайм наші хлопці завдали чималу кількість гарних ударів у площину воріт суперників, та жоден з них не досяг своєї цілі.

Другий тайм практично розпочався з забитого голу у наші ворота. Подачу з лівого флангу замкнув ногою нападник команди Соколі на 4-ій хвилині другої 45-и хвилинки. Такий собі гол не по ділу. Нива пішла відіграватись, Маїк накрутивши двох захисників так і не зміг завдати удару по воротах, а була досить вигідна позиція. Гра дещо вирівнялась ближче до середини тайму, Соколя створила декілька своїх моментів, але вони були не настільки гострими, щоб загрожувати воротам нашої команди. На 66-ій хвилині травму отримав Ізьо, і був замінений Задорожним. В одній з наступних атак знову грубо збили у штрафній зоні Баличика, але арбітр оцінив момент як симуляцію і показав нашому гравцю жовту карточку. Порушення правил було, просто арбітр відверто не хотів його фіксувати, мовляв 3 пенальті – забагато для однієї команди в матчі. Під кінець матчу гра була настільки швидкою, що команди миттєвоф обмінювались гострими моментами біля воріт одна одної. Соколя могла забити на 82-ій хвилині, та м‘яч влучив у стійку воріт. Ми ж останніх 5 хвилин провели повністю в атаці, був момент у Квика та інших гравців команди, та забити не вийшло. Матч так і завершився з рахунком, який так не влаштовує нашу команду.

Без виграшна серія команди сягає вже 4 матчі поспіль, такого негативного результату в нас не було вже дуже давно. Віримо в команду і надіємось, що наступний матч подарує нам бажану звитягу. Арламівська Воля не падає духом, ми граємо у футбол власними силами та отримуємо від цього максимальне задоволення, а перемоги в нас були і ще будуть!