Головна » 2014 » Червень » 28

Неділя, 29 червня 2014, 14:00, стадіон «АРЕНА ВОЛЯ»

АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ   6:0   ЗАВ‘ЯЗАНЦІ

(Маїк 13', Смола 20', Квик 37'(Р), Гуль 67', Задорожний 90+1', Бабин 90+2')

Більш ніж переконливу перемогу здобула наша команда у 9 турі Чемпіонату, впевнено, за усіма параметрами, перегравши команду села Зав‘язанці з розгромним рахунком 6:0. Результат матчу прогнозований, з такими суперниками на домашньому полі просто зобов‘язані брати максимальні три пункти і рухатись далі.

Весь перший тайм і кінцівка матчу у виконанні Ниви були близькими до ідеальних, лише було змарновано величезну кількість прекрасних моментів. Винятком цього стали 30 хвилин у 2 таймі, коли наші хлопці сильно розслабились, і практично не створили нічого серйозного біля воріт суперників, просто втрачали м‘яч у простих ситуаціях. Загалом гра вийшла видовищною, оскільки забивали на різний смак і розігрували дуже багато прекрасних комбінацій, як в центрі поля, так і на вістрі атаки. ... Читати далі »

Переглядів: 462 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 28-06-2014 | Коментарі (0)