300

Головна » 2013 » Жовтень » 01

ФК «НИВА» - ЧЕМПІОН

МОСТИСЬКОГО РАЙОНУ 2013

Згідно розділу 4 пункту 3 Регламенту районних змагань з футболу, команда Прем‘єр-ліги, яка за підсумками сезону набере найбільше очок, оголошується чемпіоном Мостиського району з футболу. Відтак, за результатами чемпіонату в Прем‘єр-лізі, Футбольна команда «Нива» села Арламівська ВоляЧемпіон Мостиського району з футболу сезону 2013 року!

Вперше в історії, Арламівська Воля зуміла стати Чемпіоном району. Виграти один з найважчих та найцікавіших чемпіонатів за всі останні роки – це дуже престижно. Цьогорічний чемпіонат району, без сумніву, можна назвати найсильнішим за всі роки  його проведення. Рівні команди, сильні колективи, до останнього матчу боролись за свою мету, видовищність цьогорічної Прем‘єр-ліги була надзвичайно високою.

Наша команда досягнула вершини турнірної таблиці, ми заслужено посіли перше місце, вибороли золоті медалі 14-ого Чемпіонату Мостиського району. У сезоні 2002 року, команда «Нива» посіла першу сходинку у Другій лізі району, а тепер, минає 11 років, і ми досягнули вершини в найпрестижнішій лізі району. Команда виросла до Чемпіона, граючи власними силами, ми вкотре доводимо суперникам, які витрачають чималі кошти на оплату гравцям з інших сіл чи районів, що виграти можна на власному ентузіазмі та любові до рідного села і команди. ... Читати далі »

Переглядів: 566 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 30-09-2013 | Коментарі (3)