1

ЧЕРВОНІ КАРТКИ

0

Звіт

Команда терпить розгромну поразку в першому матчі 1/8 фіналу Кубка. Пропустивши м’яч на початку  матчу, наші гравці допускаються ще кількох грубих помилок в захисті, внаслідок чого суперник забиває два ідентичні голи на протязі двох хвилин. В другому таймі вдається вирівняти гру на полі, завдаємо досить небезпечних ударів по воротах Крисович, та відмінна гра голкіпера не дозволяє нам забити. Суперники ловлять нас на контратаці і забивають вчетверте. Рахунок стає дійсно розгромним, та його вдається скоротити завдяки відмінно реалізованою пенальті.

Вже на 16-ій хвилині Крисовичі повели в рахунку. Атака правим флангом, провал захисту, удар по воротах і рикошет від нашого гравця, м’яч влітає в ворота – 1:0.

Під кінець першого тайму знову провал захисту, і суперник розстрілює нашого воротаря з кількох метрів – 2:0.

Через хвилину пропускаємо втретє, помилка Озимка на лівому фланзі захисту, внаслідок чого суперники знову розстрілюють наші ворота – 3:0 на 44-ій хвилині.

Четвертий гол Крисовичі забили скориставшись виходом віч-на-віч з голкіпером Ниви, знову ж таки розстрілявши його на 53-ій хвилині.

Скоротити відставання в рахунку зумів Смола Іван, на відмінно виконавши 11-метровий удар зароблений на 65-ій хвилині матчу.

Загалом гра виглядала не такою ж односторонньою, яким є результат матчу – це далеко не так. Весь другий тайм, гості створювали момент за моментом біля воріт Крисович, та відмінна гра голкіпера рятувала в цей день Крисовичі.

Прев’ю

Після грандіозних виступів нашої команди в обласному турнірі «Кубок Чемпіонів», де ФК «НИВА» стала переможцем, розпочинаємо боротьбу за ще один Кубок, цього разу найпрестижніший кубок в району – Кубок до Дня Незалежності. Ми вже звикли називати цей турнір простіше – Кубок Незалежності, який є другим за значимістю і престижністю турніром після Прем'єр-ліги в районі.

Відстоюємо чемпіонство, яке здобули минулого року. Арламівська Воля, нагадую, перемогла в Кубку Незалежності 2011, привізши трофей в рідне село. Цього року як володарі Кубка, будемо відстоювати здобутий трофей, і виграти його ще раз.

Та про перемогу в турнірі говорити ще зарано. На нас вже в 1/8 фіналу чекає непростий суперник – команда села Крисовичі.

Суперник нашої Ниви в 1/8 фіналу, цього року виступає на досить високому рівні, займаючи після перших чотирьох турів в Прем'єр-лізі лідируючу позицію, маючи в активі лише перемоги. Команда побудована на гравцях високого рівня, які показують непогані результати. Та незважаючи на це, будемо відстоювати перемогу в Кубку, і боротись за вихід до чвертьфіналу турніру.

Останні матчі між цими командами завершились наступним чином: у другому колі минулорічної Прем'єр-ліги, ми поступились на виїзді з рахунком 1:0, а в домашньому матчі зіграли в нульову нічию. Отож, як бачимо, Крисовичі дійсно непростий суперник.

Запрошуємо всіх на центральний матч 1/8 фіналу Кубка Незалежності. Зустрічаються дві по-справжньому сильні команди, та далі пройде найсильніша з них. Вболівальники команди «НИВА», Вас як завжди повинно бути багато на матчі за участю рідної команди. Тому всі разом з командою виїжджаємо з села і вболіваємо за своїх чемпіонів.

Команді ж бажаю відданої гри та переможного результату. Відстоюйте з честю здобуту перемогу в минулорічному розіграші Кубка, успіхів!