CHAMPIONS LEGUE LVIV REGION

FINAL 2012

FC«Niva»

WINNERs

Ми пишемо велику історію футболу Арламівської Волі, здобуваючи грандіозну перемогу в фіналі Кубка Чемпіонів!

Воля здобуває визначну перемогу, цей день увійде в історію села, як день великого футбольного тріумфу. З нами святкує вся Мостищина, адже Кубок, здобутий Арламівської Волею сьогодні, залишається ще на рік в нашому районі. І тепер Мостищина є володарем чотирьох перемог в Кубку Чемпіонів Львівщини!

СЕРЕДА, 9 ТРАВНЯ 2012р., 14:00,

стадіон CKA, місто Львів

ФІНАЛ КУБКА ЧЕМПІОНІВ ЛЬВІВЩИНИ 2012

Арламівська Воля – Лапаївка –

0:0 (пен. 6:5)

Вітайте чемпіонів і володарів КУБКА ЧЕМПІОНІВ ЛЬВІВЩИНИ – Футбольну команду «НИВА» села Арламівська Воля, Мостиського району

За деяку мить до перемоги…

9 травня 2012 року, приблизно о 16 годині 35 хвилин воротар нашої команди відбив шостий пенальті, і Арламівська Воля стала чемпіоном Кубка Чемпіонів Львівської області 2011/2012.

До цієї хвилини… ... Читати далі »

Переглядів: 1313 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 02-05-2012 | Коментарі (6)

Premier League 2012. 3 TYP

Неділя, 11 травня 2012, 18:00, стадіон «APEHA BOЛЯ»

Арламівська Воля – Судова Вишня – 1:0 (Сороковий)

Наша команда здобуває три очки у перенесеному матчі третього туру Прем‘єр-ліги району проти команди з Судової Вишні, здобуваючи мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Вигравши два дні тому фінал Кубка Чемпіонів Львівщини, наші футболісти вийшли на поле майже в повному складі гравців, та провели досить непоганий матч, враховуючи те, що два дні тому, більшість гравців основи відіграли виснажуючи 120 хвилин гри. Та команда показала гру середнього рівня видовищності, забила потрібний м’яч, створивши при цьому ще декілька непоганих моментів, що забити, і виграла з мінімальним рахунком, принісши собі у скарбничку 3 пункти. ... Читати далі »

Переглядів: 1279 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 02-05-2012 | Коментарі (2)