Неділя, 11 серпня, 14:00,

стадіон с. Зав’язанці

Зав’язанці – Арламівська Воля – 1:3

(Сороковий 18'; Бабин 27'; Груник 61')

Футбольна команда «Нива» вже в котрий раз демонструє характер гри та волю до перемоги, видаючи черговий камбек в матчі з аутсайдером чемпіонату, та впевнено здобуваючи перемогу і три залікових очки до турнірної таблиці, що дозволяє нам за 6 турів до кінця чемпіонату зберегти лідируюче перше місце.

Пропустили знову першими, це не дуже приємно, коли розпочинаєш гостро, переграєш суперника в їхньому ж штрафному майданчику, за перші 10 хвилин створюєш декілька гольових нагод, а у відповідь, суперник проводить пів атаки, і забиває, по-іншому це не назвеш. Отож 10-а хвилина матчу, гравець суперників лежить на полі, Зав’язанці продовжують гру, і ударом з-за меж карної зони, відправляють м'яч у дальній кут воріт.

Цей пропущений гол тільки розізлив нашу команду, ми кинулись відновлювати паритет в матчі, і через 8 хвилин рахунок знову був нічийним. Забили зі стандарту, кутовий удар виконав Маїк точнісінько на голову Сороковому, який відправив м'яч в ворота.

Не пройшла й хвилина після забитого голу, як ми заробили право виконати пенальті. Рукою у власному штрафному майданчику зіграв захисник Зав’язанець. Виконувати цей удар пішов автор заробленого пенальті – Маїк, пробив сильно у лівий кут, коли воротар кинувся в протилежному напрямку, та м'яч влучив у стійку, це був промах.

Після цього команда почала атакувати ще гостріше, і відповідь на питання: коли ж ми заб’ємо другий м'яч, було тільки питанням часу. Не минуло й 9 хвилин, як гості матчу заслужено повели у рахунку. Дуже кумедний гол забив Бабин, пробивши не сильно десь з лінії штрафного майданчика, та для воротаря Зав’язанець цей удар виявився складним, м'яч пролетів біля ноги голкіперу, і залетів у ворота – 2:1.

До кінця першого тайму ми намагались подвоїти свою перевагу в рахунку, використовували швидкий атакуючий футбол, але суперників почав виручати воротар, блокуючи хороші удари наших футболістів.

Після перериву завдання було, як і раніше, виграти матч, але при можливості забити якомога більше м’ячів. Гра була повністю підконтрольна нашій команді, ми розігрували м'яч як хотіли, центр поля був прогулянкою для наших футболістів.

Третій і вирішальний гол за нашу команду в матчі забив Груник зі штрафного, метрів з 25 до воріт, пробивши сильно у верхній лівий кут, воротар не зміг дотягнутись до м’яча, і рахунок в матчі став 3:1.

В середині тайму ми провели дві заміни, які відзначились хіба що заробленими жовтими карточками, суттєво не підсиливши гри команди. Починаючи від 60-ої хвилини, ми створили ряд гострих нагод біля воріт суперників, але забити більше не вийшло. Прекрасні моменти були у Колодія, Бабина, але м'яч після ударів попадав в воротаря суперників.

Гра завершилась, ми здобули вольову перемогу, зберегли за собою перше місце. Тепер рухаємось далі до нових перемог, наступні матчі важливі та складні, але докладемо максимум зусиль для того, щоб виконати головне завдання, яке стоїть перед нами у цьому сезоні.

Вітання команді з перемогою, віримо у подальші успіхи наших Волян та зичимо команді тільки перемог.

Звіт підготував

Андрій Горбатий

Для ФК «Нива» с. Арл. Воля,

14 серпня 2013р.

AHOHC

В 12 турі Прем'єр-ліги зустрічаються теперішній лідер та аутсайдер, команди з першої та останньої сходинки в турнірній таблиці.

Звичайно ж фаворитом матчу є наша «Нива», всі ставки на перемогу в цьому матчі на нашому боці. Але тут поспішати з висновками не потрібно. Давайте спочатку згадаємо, як декілька тижнів тому ми вдома ледь не втратили дорогоцінних двох очок, коли нічийний рахунок в матчі між цими командами залишався до 77-ої хвилини. Далі насторожує той факт, що 2 команди, які знялись з розіграшу – розформовані, і чимало гравців зараз виступають за інші команди Прем'єр-ліги, не виключенням є і Завязанці, а це означає, що команда підсилилась. Наступним фактом серйозної гри суперника, є нічийний рахунок в матчі з Мостиськами у 9 турі на домашньому полі «Скали». Ну і до того всього додаємо перевагу суперника завдяки домашній грі. Ми їдемо на виїзд, а це завжди складніше. Як бачимо, все не так просто як здається. Команда бореться за виживання в Прем'єр-лізі, тому буде викладатись на 100%, аби взяти очки в цьому матчі. Наше завдання: здобути перемогу і привезти 3 очки додому.

Запрошуємо уболівальників команди на виїзні матчі своєї Ниви. Підтримаймо разом своїх у цікавих та важливих матчах на шляху до головної мети сезону – перемоги в Прем'єр-лізі 2013.

Адміністрація сайту

Переглядів: 466 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
5 gorbatuy_29 • 02:07, 14-08-2013
Знову те саме, як не пропустимо перші, то не виграємо)) черговий камбек, трохи нервів, але гра на потрібному рівні.. Молодці воляни, так тримати.. з кожним матчем наближаємось до головної мети сезону))))
4 gorbatuy_29 • 22:45, 08-08-2013
ясно одне, якщо виграємо всі матчі до кінця сезону, а їх 6, то 100% будемо чемпіонами. Тому все в наших руках)))
3 Павло • 13:08, 08-08-2013
p.s. Дасть Бог - до кінця сезону!!! Будьмо оптимістами, хоч основні матчі - попереду!!!
2 Павло • 13:05, 08-08-2013
Треба серйозно поставитись до гри!!! Три очки вони і з Завязанцями три і з Крисовичами чи Стоянцями, а очки нам вже втрачати не можна!!!
1 gorbatuy_29 • 13:01, 08-08-2013
Як довго нам вдасться втриматись на 1 сходинці в Прем'єр-лізі?... Ваші думки та коментарі!)