П’ятниця, 30 серпня, 17:00

стадіон с. Старява

Старява - Арламівська Воля – 2:2

(Баличик 1', Маїк (Р) 48' )

Команда продовжує боротись за чемпіонство, нас не зупинить тиск з боку суперників. Брудна політика футболу Мостищини, «суддівська сліпота» - це все ніщо, проти сили духу футболу в Арламівській Волі. Ми ще не програли, наша перемога попереду, воляни ведуть боротьбу за золото. Вперед Арламова, вперед до бою, докажемо всьому району, що ми сильніші.

Післяматчевий звіт

Безперечно, один з най видовищніших футбольних поєдинків цього сезону. Арламівська Воля демонструє характер сильної та досвідченої команди. Суперник дивує видовищною та швидкою грою в дрібний пас, що завдяки невеликому розміру футбольного поля, дозволило їм нав’язати серйозну боротьбу нашій команді.

Ми домінували повністю на футбольному полі до 30-ої хвилини. Де були суперники, не відомо. Швидкий гол на першій хвилині, точніше кажучи, на 37-ій секунді. М'яч протягнув по лівій бровці Сороковий, віддав Бабину, той прострілив на дальню стійку, де замкнув атаку Баличик – 1:0. Потім момент в Сорокового, помилка голкіпера, та Павло не сподівався такого подарунку, і не забив з вигідної позиції. В середині тайму помилки в центрі захисту нашої команди, подвійний момент в суперників, м'яч в перекладину, нам щастить. Відмінна гра воротаря – Карпи, і все ніби за планом. Є моменти, треба забити другий м'яч, і все, гру зроблено. Та тут розчарування, помилка в центрі, вихід віч-на-віч, удар в кут воріт – гол, рахунок зрівняно на 30-ій хвилині матчу. Перед тим був момент у Бабина, м'яч потрапив у перекладину. ... Читати далі »

Переглядів: 596 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 28-08-2013 | Коментарі (4)

Продовжуємо здобувати історичні перемоги, виграючи Кубок Незалежності 2013!

«Кубок Незалежності»

Для Арламівської Волі!

В момент, коли пролунав фінальний свисток, що сповістив про закінчення матчу, вболівальники Арламівської Волі вибігли на поле, щоб привітати своїх переможців, розпочалось святкування перемоги в Кубку району. Церемонія нагородження учасників фіналу. Привітальне слово від заступника Голови районної ради. Свої нагороди спочатку отримують судді, які обслуговували фінальний поєдинок. Далі Кубок фіналістам – Мостиській «Скалі». Нагорода кращого гравця фінального матчу вручається капітану ФК «Нива», автору переможного голу в фіналі – Бабину Івану. Після цього, нагородження Кубком Незалежності переможців. Хвиля аплодисментів та неймовірна радість присутніх уболівальників та гравців команди. Кубок району в руках Арламівської Волі. Трофей перемоги піднімає капітан над головою, і на уболівальників полилось шампанське, ми перемогли, ми здобули цю велику спільну перемогу в Кубку, та довели всьому футбольному району, що Арламівська Воля грає в футбол дуже добре, і перемагає найскладніших суперників. Вітаю тебе, Футбольна командо «НИВА» - Володаря Кубка До Дня Незалежності України 2013 року! ... Читати далі »

Переглядів: 436 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 28-08-2013 | Коментарі (2)