Головна » 2013 » Серпень » 29

Неділя, 1 вересня, 17:00,

стадіон «АРЕНА ВОЛЯ» с. Арл. Воля

Арламівська Воля – Мостиська – 0:3

Завершився цей драматичний для нашої команди матч, невтішний рахунок, поразка, яка сьогодні не потрібна нам. Результат не закономірний, адже перші два м’ячі були забиті практично без моменту. Далі контратака і красивий третій м'яч в ворота Ниви. Після цього, потужний натиск на ворота Скали, з десяток, по-справжньому гольових моментів, та м'яч просто не йшов у ворота, то воротар виручив, то стійка, то б’ючи по пустих воротах, попадаємо в захисника, і так далі. Як наслідок прикра поразка, яка розчаровує, але не будемо поспішати з висновками, і дочекаємось наступних турів, де багато буде вирішуватись в розподілі призових місць в цьогорічній Прем'єр-лізі.

Початок матчу, і розпочався дощ, не дуже зручно грати при такій погоді. Команди розпочали спокійно, як і в фіналі. Ми пропустили дуже смішний гол, м'яч виходив за межі поля, але від нерівного футбольного газону закотився під саму стійку, дуже прикро, 1:0 вже на 7-ій хвилині. Далі гра була такою ж спокійною, команди не створювали моментів біля воріт одна одної, не ризикували йти вперед, багато помилок в центрі поля, неточні передачі, не дуже видовищний футбол. Скала, маючи перевагу в рахунку, спокійно розігрувала м'яч, не даючи нашим створювати свої моменти. Так було майже весь тайм, в середині якого, ми почали володіти більше м’ячем і старатись завантажувати м'яч в штрафний майданчик, де боролись наші нападники, але гра захисту команди суперників була сьогодні на висоті. ... Читати далі »

Переглядів: 559 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 29-08-2013 | Коментарі (1)