Неділя, 18 серпня, 14:00,

стадіон смт. Судова Вишня

Судова Вишня – Арламівська Воля – 3:4

(Бабин 31', 74'; Груник 37'; Сороковий 91')

Сьомий матч поспіль наша команда пропускає першою, і в шести з них нам вдавалось зробити камбек, виграти після того, як поступались в рахунку. Так само було і в цьому матчі. Аналогічний початок, як і в грі з Зав’язанцями, ми пропустили швидкий та необґрунтований жодною атакою гол, і кинулись відіграватись. Зрівняли рахунок, вийшли вперед, повинні були подвоювати свою перевагу, та суперник забивши гол через грубу помилку нашого воротаря, знову відновив паритет в матчі. На початку 2 тайму ми поступались 2:3 після реалізованого пенальті. За 15 хвилин до кінця матчу забили третій гол, і вже на доданих хвилинах вирвали перемогу з рахунком 4:3. Неймовірна напружена гра, та головне: результат здобуто.

Перейдемось традиційно по найголовніших епізодах цього матчу. На 10-ій хвилині гарну нагоду забити мав Баличик, коли пройшовши по своєму флангу, він завдав гострого удару, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Пройшло 4 хвилини після цього, і ми пропустили дуже незручний гол. Помилка на фланзі, після якої суперник вийшов на ударну позицію і забив м'яч в дальній від воротаря кут воріт.

Нива намагалась відновити паритет в рахунку, та це було не так просто. Важкі погодні умови, і м'яч постійно стрибав по незручному газоні стадіону. Забити вдалось аж на 31-ій хвилині. Після серії заблокованих ударів з близької відстані в штрафній зоні, вирішального пострілу по воротах в підкаті завдав Бабин, м'яч влетів в сітку воріт – 1:1. Минуло ще 6 хвилин і прекрасний гол зі штрафного забив Груник, відправивши м'яч в ближню дев'ятку воріт метрів з 20 до воріт. Рахунок в матчі став 2:1 на нашу користь. Перший тайм добігав кінця, ми розраховували втримати такий рахунок до кінця першої половини гри, та суперникам вдалось знову зрівняти рахунок. Штрафний удар здалеку, воротар відбив м'яч перед собою, де відмінно на добиванні зіграв гравець команди Судової.

Після перериву завданням було забити та виграти матч, але події розвивались далеко не за нашим сценарієм. Відразу на 2-ій хвилині Квик збив гравця Судової у штрафному майданчику – це пенальті, яке було реалізованим – 3:2, і нам для перемоги потрібно було забивати двічі.

Втома давалась взнаки, та фізично сильнішими були наші хлопці. Постійні атаки на ворота суперників, удари повз ворота, гострі подачі з кутового, але забити не вдавалось. Лише на 74-ій хвилині ми змогли зрівняти рахунок в матчі. Подача з кутового, заблоковані удари, помилка воротаря суперників, який вийшов з-за меж штрафної зони, і влучний дальній удар Бабина в кут воріт – гол. Залишалось небагато часу до кінця, і в нас з’явився шанс на перемогу, потрібно було лише забити і не пропустити.

Час спливав, а з ним і наші шанси на 3 очки в цьому матчі. Минуло 90 хвилин гри, арбітр компенсував затримки часу п’ятьма доданими хвилинами, і вже на першій з них ми забили вирішальний гол в матчі, який подарував нам перемогу. Класна атака «Нива» з правого флангу, пас в центр на Сорокового, який прикривши м'яч корпусом, зміг розвернутись і пробити сильно по воротах, м'яч влетів в сітку воріт, і це переможний гол.

Матч завершився, і давно ми так не нервувались за результат матчу. Дуже напруженою вийшла ця гра для нас, було чимало помилок в захисті команди, але головне в цьому матчі – це результат. Будемо робити висновки на наступні матчі команди, щоб вирішити головну проблему, яка є на сьогодні. Мова йде про те, що ми пропускаємо першими вже у 7-и матчах поспіль, це може зіграти злий жарт з командою у наступних важливих та вирішальних матчах, одним з яких є фінал Кубка Незалежності.

Вітаємо з перемогою, зичимо й надалі гарної гри та тільки переможних матчів. Вперед воляни до перемог!

Звіт підготував

Андрій Горбатий

Для ФК «Нива» с. Арл. Воля,

19 серпня 2013 року.

AHOHC

Наступний важливий матч наша команда проведе проти Судової Вишні. Пригадуємо матч першого кола між цими командами, який ми впевнено виграли з рахунком 6:1, окрім цього команди зіграли між собою ще два поєдинки в Кубку, тому суперник нам добре знайомий, їдемо за перемогою.

Фаворитом зустрічі є наша команда, та не забуваємо того, що ми повинні брати максимум з кожного матчу, не дивитись на розклади сил перед грою, а виходити на поле та показувати переможний футбол тобто вигравати.

Так вже виходить, що другий рік поспіль, наша команда поїде на виїзний матч у Судову Вишню на передодні празника в цьому місті, тому атмосфера свята пануватиме там, а футбольний матч стане окрасою гарного та культурного відпочинку для усіх, хто поїде з командою на цей виїзд у Судову Вишню. Тому запрошуємо всіх на футбол, підтримати команду у недільному матчі.

Зичимо нашій Ниві тільки перемоги.

Адміністрація сайту

Переглядів: 461 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
5 Павло • 14:19, 21-08-2013
З такими інтригантами як ми тільки валідольчик треба попивати....)))
3 Ваня • 00:29, 20-08-2013
biggrin biggrin biggrin інтриги не буде, не цікаво так)))
4 gorbatuy_29 • 01:52, 20-08-2013
такої інтриги, як в матчі з Судовою, більше не треба)) давайте краще спокійно вигравати..)
2 Павло • 17:30, 19-08-2013
Ой наїлися ми в цьому матчі нервів... Пора змінювати традиції, 7 матчів - достатньо...))
1 gorbatuy_29 • 11:33, 15-08-2013
Минулого року Нива перемогла з рахунком 4:2, програючи по ходу матчу 0:2. Як завершиться матч між цими командами у Судовій Вишні цього року?))