Неділя, 05-05-2024, 20:15

300

Головна » 2013 » Липень » 9 » Кубок до Дня Незалежності України 2013. ЧВЕРТЬФІНАЛ. МАТЧ-ВІДПОВІДЬ

Дня Незалежності України 2013

Підтвердилась інформація про відмову команди села Санники провести матч-відповідь ¼ фіналу Кубка. Тому, наша команда, першою з-поміж усіх інших, потрапляє до півфіналу Кубка району. Вітаємо команду з виходом до четвірки кращих за результатами розіграшу Кубка, та зичимо й надалі таких успішних виступів в Кубку. Матчі півфіналу відбудуться 21 липня.

AHOHC

Знову Кубок, матч-відповідь чвертьфіналу Кубка до Дня Незалежності України. Команда впевненими кроками йде по кубок. На шляху до півфіналу, залишилось провести цей матч-відповідь у Санниках.

За результатами першого матчу серії чвертьфіналу, в якому ми перемогли з розгромним рахунком 9:0, на цей виїзний матч їдемо виключно за путівкою в півфінал, яка вже практично в нашій кишені. У суперників залишаються, хіба що, теоретичні шанси на успіх, але відіграти 9 м’ячів – це зона фантастики.

Все ж, команда готується до цього виїзного матчу, в якому будемо прагнути здобути перемогу, оскільки команда веде так звану серію перемог, і програти в цьому матчі не пасувало б. Тому запрошуємо усіх уболівальників команди приїхати на цей матч, який відбудеться в день Празнику Петра і Павла, підтримати своїх на шляху до фіналу Кубка.

Володар Кубка Незалежності 2011 року – ФК «Нива» йде до перемоги в цьогорічному Кубку, аби повернути трофей знову в Арламівську Волю.

Що ж, зичимо вдалої гри, перемоги та подальших успіхів команді.