Неділя, 7 липня, 14:00,

Стадіон с. ГУСАКІВ

Золотковичі/Гусаків – Арламівська Воля – 2:3

(Смола В. 17', Груник А. 21', Конюховський 28')

Команда здобуває досить важливу перемогу, яка дозволяє нам переміститись на першу сходинку в чемпіонаті району. Програючи по ходу матчу з рахунком 0:2, Нива зуміла в досить короткий час переломити хіт гри на свою сторону, забити три м’ячі за 11 хвилин, і до кінця матчу диктувати умови гри суперникам, тримаючи вигідний для себе рахунок.

Дуже несподіваний старт матчу видали господарі поля, яким вдалось використати два моменти з двох можливих за перші 15 хвилин, та відповідно зробити рахунок в матчі 2:0 на свою користь. Це був удар по команді гостей, ми не чекали такого початку матчу. Перший гол команда «Старт» забила закинувши м'яч за комірець голкіперу у дальній верхній кут воріт на 9-ій хвилині. Минуло ще 3 хвилини, і в наступній атаці, при виконанні кутового суперниками, ми пропустили вдруге, коли головою м'яч у ворота переправив гравець «Старту». ... Читати далі »

Переглядів: 569 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 05-07-2013 | Коментарі (0)