Неділя, 14 липня, 14:00,

стадіон «АРЕНА ВОЛЯ» с. Арл. Воля

Арламівська Воля – Крисовичі – 4:2 (60хв)

(Смола В. 41'; Конюховський 45+4', 60'; Квик 46')

Згідно з рішення КЗФП ФФМР, команді с. Арламівська Воля в цьому матчі зараховано перемогу з технічним рахунком 3:0.

Гра такого рівня просто заслуговує на золото. Це просто неймовірно, яка сила волі у гравців Ниви, щоб програючи 0:2, переламати гру в кращої команди минулого сезону, і забити 4 м’ячі у відповідь так, щоб суперник морально зламався і не завершив гру, зійшовши з поля. Найвища оцінка для Арламівської Волі, для нашої рідної команди, хлопці, Ви молодці, браво!

ЗВІТ

Чергова непроста та незвичайна гра для команди. Останні матчі за участю «Ниви», спостерігаємо зовсім інший початок гри та хід розвитку подій на футбольному полі. Пригадуємо, як раніше, ми за перші хвилини гостро домінували, то тепер ми віддаємо ініціативу супернику, а потім додаємо під кінець тайму, створюємо свої гострі моменти та забиваємо.

Серйозні проблеми зі стартовим складом виникли у команди перед цим матчем. Не змогли зіграти з різних причин в цьому матчі  аж 6 гравців основи команди, тому виходили з цієї ситуації як могли, підтягували резерв команди. Важкі погодні умови диктували гру командам, які дуже обережно розпочали цей матч. ... Читати далі »

Переглядів: 692 |  Добавив: gorbatuy_29 | Дата: 10-07-2013 | Коментарі (2)