стадіон с. Крисовичі

Крисовичі – Арламівська Воля – 3:1

(Смола Іван 82')

ЗВІТ

Неочікувана поразка в цьому важливому матчі відкинула нашу команду з першої позиції, і вирівняла розташування трьох лідерів чемпіонату в турнірній таблиці. Пропустили швидкий гол, ми кинулись відіграватись, та контратака суперників дозволила їм подвоїти перевагу, а далі коли шанси на успіх були майже нульовими, і всі сили кинуті вперед, Нива пропускає і третій м'яч, який розставив всі крапки над і в цьому матчі.

Чому так сталось, чому не змогли контролювати гру і забити першими наші хлопці? – на це є ряд причин. Відсутність декількох гравців основи команди, чи можливо, якась розслабленість після впевнених попередніх перемог. Ми програли, тому потрібно аналізувати помилки команди і демонструвати той рівень гри, який ми вміємо і можемо показати.

Розпочали дуже мляво цей матч, вже на перших хвилинах після ряду ударів по наших воротах, суперники могли відкрити рахунок в матчі, та небезпеки вдалось уникнути, але ненадовго. Вже на 8-ій хвилині матчу ми поступались. Прохід по лівому флангу, зміщення в центр і точний удар у ліву верхню дев'ятку воріт, Карпа зміг дотягнутись до м’яча, але він все ж влетів у сітку воріт.

Далі всі надіялись на черговий камбек у нашому виконанні, потрібно було зрівнювати, але нам важко давалась гра в центрі поля, були моменти у Смоли, Конюховського, але суперників виручав голкіпер.

В середині тайму ми пропустили вдруге. Знову провал на лівому фланзі, точний пас в вільну зону відстанню 11 метрів до воріт, і розстріл воротаря нашої Ниви – 2:0 на 26-ій хвилині.

До кінця тайму ми намагались скоротити відставання в рахунку, почали більш гостро діяти в атаці, нарощувати темп гри, який постійно збивали суперники, відверто затягуючи час.

Вийшовши на другий тайм ми нав’язали суперникам свою гру, почали різко атакувати і створювати гострі моменти. На 53-ій хвилині відмінна нагода у Квика забити гол, але вийшовши сам на сам з воротарем, він не зміг переграти голкіпера Крисович, а на добиванні Конюховський наступив на м'яч, і з цієї відмінної атаки ми нічого так і не використали. Минає ще 5 хвилин, і знову загострення біля воріт суперників, Конюховський вривається в штрафний майданчик, його грубо збивають, арбітр мовчить – це чисте пенальті, дуже шкода що арбітр матчу вирішив не призначати в цьому епізоді 100%-го пенальті.

Через 10 хвилин, в середині тайму, знову порушували правила проти Квика в карній зоні Крисович, тримаючи його за футболку, але суддя і тут не призначив пенальті. В наступній атаці відмінна нагода забити у Смоли, та м'яч після відмінного удару летить вище воріт.

Потім ми знову допустились помилки, суперники зіграли відмінно на контратаці і змогли потроїти свою перевагу в рахунку, влучний удар у верхній кут, без шансів для голкіпера – 3:0 на 71-ій хвилині гри.

Після цього голу ми зрозуміли, що цей матч врятувати буде майже неможливо. Та все ж, футболісти старались забити і забили. За гру рукою у власному штрафному майданчику захисника Крисович, арбітр нарешті призначив 11-и метровий удар, який на відмінно виконав Смола Іван, пробивши технічно в кут воріт.

Цей гол додав нашій команді впевненості, і ми почали гостріше атакувати. Штрафний удар у виконанні Смоли, м'яч поруч зі стійкою, далі передача на Бабина, який з вигідної позиції пробив по воротах, та майстерно грає воротар, переводить м'яч на кутовий. В нас були моменти забити ще, і зрівняти рахунок в матчі, та не судилось. Ми достойно програли, привітали суперників з перемогою, футболісти подякували уболівальникам за підтримку, і покинули поле.

Поразка розчаровує, та це футбол. Будемо боротись в наступних матчах за перемоги. Попереду вирішальні матчі, чемпіонат тільки набирає обертів, головна боротьба за золоті медалі Прем'єр-ліги 2013 року попереду. Вперед воляни, вперед до великих перемог і до головної мети сезону 2013 року!

Звіт підготував

Андрій Горбатий

Для ФК «Нива» с. Арл. Воля,

30 липня 2031 року.

AHOHC

Чергова центральна дуель туру за участю нашої команди. Чергові емоційні 90 хвилин матчу чекають на нас цієї неділі. Ми боремось за золото, а тут легко не буває. Їдемо в гості до чинного чемпіона району, який два тижні тому ганебно зійшов з поля, не догравши матчу до кінця. Їдемо по 3 очки.

Позаду нас половина чемпіонату, ми лідери, і прагнемо зберегти цю позицію якомога довше. Задля цього у недільному матчі нам потрібна лише перемога. Команда розраховує на присутність усіх гравців основи на матчі, адже ця гра в багатьох випадках може стати вирішальною при розподілі місць в чемпіонаті наприкінці сезону.

Арламівська Воля готується до цього важливого матчу в піднесеному стані. Після перемоги в півфінальному матчі Кубка Незалежності, ми переходимо до матчів чемпіонату, де в нас також важливі завдання та цілі на цей сезон.

Суперника знаємо, розуміємо серйозність та важливість цього матчу, прагнемо перемогти та запрошуємо підтримати команду в цьому матчі.

Вперед воляни, вперед до головної мети сезону 2013 року – до золота Прем‘єр-ліги району!

Адміністрація сайту

Переглядів: 713 | Додав: gorbatuy_29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
7 Павло • 10:15, 31-07-2013
Вся боротьба ще попереду, не вішаєм носа!!!
5 Ваня • 20:48, 29-07-2013
ми слабші були і якісь не такі, як завжди...шкода, що втратили очки...але то футбол і м'яч круглий...будемо боротися... cool
6 gorbatuy_29 • 21:48, 29-07-2013
зате ми довели, що вміємо грати до кінця, і гідно пргравати.. а не тікати з поля коли програєм!
4 Павло • 15:09, 26-07-2013
Шкода, що не зможу допомогти...((( Але думаю хлопці самі впораються!!!
3 gorbatuy_29 • 14:30, 26-07-2013
8 перемог поспіль, треба зберегти серію.. і встановити новий рекорд))
2 Ваня • 11:09, 26-07-2013